2733
2739
عنوان

موی بلند یا کوتاه

5275 بازدید | 18 پست

همه میگویند دخترهایی که موهایشان کوتاه است قوی اند

مردترند...

ولی من میگویم مو بلندها قویترند... چرا که دخترهای با موهای کوتاه طاقت خاطرات را نداشتند ، بخاطر همین خاطرات را تراشیدند و دور انداختند...

ولی مو بلند ها شب به شب خاطراتی را مرور میکنند که میدانند تکرارشان غیر ممکن است... دست در خاطرات میکنند و به جای جانِ دلشان آنهارا نوازش میکنند

مو بلند ها کارهایی را که معشوقه بی وفایشان باید انجام میداد خودشان انجام میدهند

مو بلند‌ها مردترند...

راستی موی بلند رو می پسندید یا کوتاه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

موی قشنگ، نه موی بلندی که موخوره شده و وزوزیه، یاعین دم موشه، نه موی کوتاهی که معلوم نشه این خانومه یاآقا، البته تنوع خوبه، گاهی موکوتاه گاهی بلند، گاهی خورد شده، کلاتنوع بهتره 

ای بابا چه متنی این حرفا چیه هرکی یه جور دوس داره .من که از بچگی مادرم میبرد موهامونو پسرونه میزد حتی تا عروسیم موهام کوتاه بود موی اضافه گذاشتن برام خخخ تا چندسال بعد عروسیم موهام کوتاه بود الان با یه بچه شیری هوس موی بلند کردم موهام تا سر شونمه انصافا حسش بهتره میگم عجب دیفونه ای بودم همش موهام کوتاه چه مجلسا که نرفتم باموی کوتاه که با موی بلند خیلی بهتر میشد خخخخ

موهام کوتاهه 

خیلی بهم میاد

بلندم میشه چون حالت موجداره شبیه موی هندیا میشه

الان به قول دوستام شبیه سفید برفی شدم😉😊

برام فرقی نداره بلند که میشه برای تنوع میزنم

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊