2733
2734

موفقیت نامحدود 

روز ششم 

قسمت دوم

ادامه… موقعیت زندگی ما زاده رفتارمون هست و رفتارمون هم برخواسته از احساسمون.

فکر کنین نسبت به کسی احساس بدی دارین،  شما نمیتونین با این شخص خوش رفتاری کنین.

هرکس مسئول احساسی که به خودش داره هست. اگه خودت رو خوب ببینی، خودتو دوست داری  مثل میشل که توضیح دادیم. بعضیا هستن تو زندگی همه چیز دارن اما احساس خوشی نمیکنن چطور؟ ما میتونیم فکرمون رو بر چیزی متمرکز کنیم که از نظر ما عالی نیست یا با خواسته ما هماهنگی نداره و این جز شکست چیزی برامون نداره.

خوشبختی واقعی⇦احساس خوشی و لذت پایدار در زندگی و ما توانایی بدست اوردنش رو داریم زیرا میتونیم کانون تمرکز ذهنمون رو تعیین کنیم.

ما الان و قبلش فقط به اشتباهاتمون فکر میکردیم، که این یه عادت بوده و از رو اگاهی نبوده ولی ما میتو نیم  با اگاهیمون رفتارهای اشتباهو کنار بزنیم.

ما باید بتونیم تو هر شرایطی چیزای قشنگ رو ببینیم و احساساتمون رو کنترل کنیم. 

بیاین یه تمرینی رو انجام بدیم؛ برید تو اتاق خواب به همه چیز خوب نگاه کنین، حالا پنج ثانیه وقت دارین چیزایی که قهوه اییه رو تو ذهنت نگه داری. بسیار خب حالا چشمتون رو ببندید و اونای که سبزه رو بگین! بله شما رو دست خوردین و نمیتونین اونای که سبزن رو بگین چون حواستون رو رنگ قهوه ایی بوده.. چند بار این کار رو انجام بدین و رنگ ها رو چیز دیگه ایی بگین. 

شما هر بار فقط به اون رنگی که بار اول پرسیده میشه دقت میکنین و حواستون به بقیه رنگها نیست. زندگی هم همین طوره آدما رنگ های شاد و زنده رو نمیبینن و فقط رنگ قهواهیی رومیبینن.

تو ذهن ما یه جدول ارزشیابی هست، که از باور ما شکل گرفته،  و تنها به اونایی توجه میکنیم که از ارزش بالایی برخوردار باشه.

چگونه میتونیم ارزش رو انتخاب کنیم؟ با پرسش. وقتی درمورد یه چیز بیشتر سوال کنیم اون چیز برامون ارزشمند میشه. 

ادامه دارد2

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
این چه کتابیه؟

موفقیت نامحدود در بیست روز.

خلاصه میذارم.

از اولین روز تو تاپیکم هستم

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عالی بود خوشم اومد👌🌹

ایول دوست داشتین تاپیکامو بخونید .

راز هم گذاشتم.

منم الان درخواست دوستی زدم گفت قبلا براتون فرستادم.

اول تتپیکمو بخونین قسمت فرشتگان رو بعد بهتون میگم چکار کنین.

منم مشکل خیلی داشتم 

کتاب خیلی کمکم کرد فرشتگان رو دعوت کردم

خیلی حالم خوب شد حالم عوض شد.

مخصوصا میکاییل مقرب که فرشته شادی هستش.