2737
2739

من یه بجه ۷ماهه دارم 

موهام همیشه بلند بوده تا مجرد بودم بابام نمیزاش کوتاه کنم موهام همیشه تا پایین با سنم بود😕

الانم ۳ساله ازدواج کردم شوهرم نمیزاشت کوتاه کنم تو بارداری تا بالای کمرم کوتاش کردم شوهرم گفت خیلی زشت شدی😒موی بلند دوس داره

همیشه حسرت چوی کوتاه داشتم

چند وقت روش کار کردم که موهام موخوره گرفته دکلره ریختم  یکو پونصد بده ب م کراتین کنم خوب شه یا بزار تا رو شونه هام کوتاش کنم 😐به هر سختی بود راصیشکردم 

یروز میگ کوتاه کن یروز پیگ کوتاه نکن بت نمیاو😑الکی میگ خیلی هم بم میاد چون مو بلند دوس داره اینطوری میگ 

الان ترسیدم که کوتاه کنم یا نه 

خیلی رسیدگی بهش سخت شده واسم 

نظرتون چیه کوتاه کنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مو تا روی شونه قشنگه بیشترش واقعا دوست ندارم. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

مدل پر بزن سبک میشه شکل بلندو داره ولی خیلی کمتره 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738

چوی کوتاه بزن خواهر راحت باش😂😂😂

اما پشیمون میشی به نظرم اگه کوتاه کنی...اما خیگب یه تنوعه دیگه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

حیفه😢😢😢😢

ولی اگه خیلی دوست داری کوتاه کنی و موهات لخته و صورتت گرد یه مدلی هست  ماهور الوند کوتاه کرده بود اسمشو نمیدونم! اونجوری خیلی خوشگل میشه..اونجوری کوتاه کن.. وایسا بگردم ببینم مدلشو پیدا میکنم😅

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

منم مثل شما موهام تا کمرم هست شوهرم نمیزاره کوتاه کنم ارزوی موی کوتاه به دلم مونده اخه به اونا چه میگه اگه کوتاه کنی دیگه نگات نمیکنم. اگه میدونستم اینجوریه قبل از ازدواج موهام رو کوتاه میکردم

2706