2733
2739
عنوان

اعصابم خورد شد ملت رد دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 116 پست
واقعا شوهرش پسر خوبی بود حیف داره اذیتتش می‌کنه

من همیشه میگم قاضی خداس وفقط اون میدونه ما بین دو نفر چی میگزره 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من داداشمم همیشه میگه ازدواج کردی دیگه مال شوهرت هستی هر چی اون بگه باید قبول کنی خانواده رو فراموش ...

بعضی مردها هم خیلی زور میگن اینم میتونی قبول کنی 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2728
من همیشه میگم قاضی خداس وفقط اون میدونه ما بین دو نفر چی میگزره 

بله صد درصد ولی پیام های شوهرش میخوندی خیلی با شخصیت و صبور و آروم بود با وجود اینکه حق با شوهرش بود

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه  
کدوم تاپیک؟!

دختره از شوهرش خوشش نمیومد خودشم نمیدونس چی میخواد تو زندگیش خیلی مغرور بود بعد عقد کرده بود نمیخواس باشوهرش هیچ رابطه ای داشته باشه....کلا دییونه بود😡😡😡🤬🤬🤬

2738
راجع به چی بود ؟به منم بگین😭😭

درباره اینه که یک هفتس عقد کردن اما به همسرش علاقه نداره و  بیش از حد مغروره..خانم قرار بوده با همسرش برن سوئیت اما یه دفعه دعوت شدن منزل پسرخالش و همسرش دعوت نیست ایشونم میخواد قرار با همسرشو بهم بزنه و بره منزل پسرخاله

راجع به چی بود ؟به منم بگین😭😭

امشب اولین شب جمعه بعد عقدش بود شوهرش از یک هفته پیش بهش گفته بود یا هم بریم بیرون این وسط پسر خاله دختر دعوتشون کرده بود شام البته شوهرش دعوت نکرده بود دختر هم میخواست بره خونه پسر خاله شوهرش زنگ زده مامانش اجازه بگیره شب برن بیرون مامانش قبول نکرده 

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه  
دختره از شوهرش خوشش نمیومد خودشم نمیدونس چی میخواد تو زندگیش خیلی مغرور بود بعد عقد کرده بود نمیخواس ...

ولش کنین اینارو اهمیت ندین ارزش اعصاب خوردی ندارن

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
2706