2733
2739

دوستان من مشکل معده دارم فتق هیاتال، ورم، رفلاکس شدید، التهاب شدید علایمم حالت تهوع دایمی، رفلاکس دایمی، ترش کردن دایمی، درد گلو دایمی، درد قفسه سینه گاه گاهی، تنگی نفس گاه گاهی، سرفه گاه گاهی، درد معده صبح ها و شبها 

من با همه کنار اومدم ولی با حالت تهوع کنار نیومدم حالمو خیلی داغون کرده دارم دومپریدون برای تهوع میخورم ولی اصلا جواب نمیده فقط جلوگیری از استفراغ میکنه 

بعد گفتند از اعصابه که دارم حدود یه ماه و یه هفته قرص میخورم اصلا ارامش نداده بهم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

متوکلوپرامید برای حالت تهوعه

من وقتی خالت تهوع میگیرم اینو‌میخورم زود خوب‌میشم

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زنیان و بابونه در کنار داروهای دیگه برای معده خوبه ببخشید فقط ازتون یه سوال داشتم چه طوری امنیت اکانت نی نی سایتتو بالا ببریم که اطلاعات پروفایل و تاپیک ها  نمایش داده نشه ؟

زنیان و عسل بعد غذا  و دمکرده بابونه برا معده خوبه ببخشید یه سوال ازتون داشتم چطوری امنیت اکانت نی نی سایتمونو بالا ببریم که اطلاعات و تعداد تاپیک ها برای بقیه نمایش داده نشه ؟

2738

برای من دومپریدون بهتر هس ولی ی چیزی ک هس اینه ک بعد عمل لوزه بهم دگزامتازون تزریق شده بود که تا سه هفته علائم مربوط به معده و رفلاکس کمتر شد و اثرش طولانی مدتر از دومپریدون بود شیرین بیان هم مثل دگزامتازون کورتیزول داره و ضد التهاب هس  ولی فشارخون را زیاد  افزایش میده