2733
2739
عنوان

دارم میسوزم چرا جواب مرتیکه ندادم چه جوابی باید میدادم

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 62 پست
امارش دارم اطلاعت سپاه هستش نکیتی خخخ

اطلاعات سپاه بود شما خبردار نمیشدی 

هر کی یکم مرموز باشه عوام میگن اطلاعاتیه 

بابا اطلاعات اولین شرطش مخفی موندن شغله😂😂😂😂

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره از نگاهش معذب شدم ولی وقتی دیده سوییچ و در ماشین باز کردم باید دوزاریش میفتاد

خوب دفعه دیگه اگر تکرار شد اول بدون دعوا بپرس اینجوری خودش بیشتر خجالت زده میشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731
اسی جون ...اعصابت داغونه...اعتماد به نفست پایین ه با قشر مذهبی هم مشکل داری ...کلا. خود در گیری... ...

عجب یکی مشکوکانه نگات کنه بع اندازه چند دقیقه به یه ورت میزنی میری 

واقعااا مردم عصبی و پرخاشگر شدن :///

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
عجب یکی مشکوکانه نگات کنه بع اندازه چند دقیقه به یه ورت میزنی میری 

بهتر بود مودبانه می پرسیدی موردی پیش اومده؟ میفهمید معذب شدی

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738

استارتر من نظرم رو عوض کردم 

دفعه دیگه با شوهرت برو تو پارکینگ

اومدیم و مودبانه هم از یارو پرسیدی اون برگشت بهت فحش داد!!!

واقعا مردم از دست رفتن

اطلاعات سپاه بود شما خبردار نمیشدی  هر کی یکم مرموز باشه عوام میگن اطلاعاتیه  بابا اطلاع ...

اره میدونم خودم ،از یه جایی فهمیدیم که میگم ،اینم قیافش ببینی اصلا نشون نمیده مذهبی هستش خیلی عادی ریش سه تیغ کرده و شیک و پیک

استارتر من نظرم رو عوض کردم  دفعه دیگه با شوهرت برو تو پارکینگ اومدیم و مودبانه هم از یارو پر ...

آره خب 

بالاخره اطلاعاتیای سپاه بد دهنن😂😂😂😂

اطلاعاتی سپاهه مذهبیه دیگه 

پس نگران بوده تو دزد باشی

تو هم خو ماشالا اینقدر مشکوک زدی

اونم اطلاعاتی باید هم شک کنه

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
اره میدونم خودم ،از یه جایی فهمیدیم که میگم ،اینم قیافش ببینی اصلا نشون نمیده مذهبی هستش خیلی عادی ر ...

اصلا از یه جایی هم نمیشه فهمید 

طرف تو 80 درصد مواقع درجه یک ها هم نمیدونن مهره اطلاعاته چه برسه به همسایه!!! 

فک میکنی چجوری اطلاعات این مملکت انقد پرنفوذه؟ مگه شوخیه

2706