2737
2734
عنوان

دارم میسوزم چرا جواب مرتیکه ندادم چه جوابی باید میدادم

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 62 پست

ببخشید مشکل از شما بوده نه از اون اقا...دارید میگید دزدی شده میاستی سلام احوال پرسی کنید خودتون رو معرفی کنید....

انسانهایی که بی تفاوت هستن باعث میشن دزدیها بیشتر بشه...

یه همسایه داریم اگه غریبه بیاد کوچمون ازش میپرسه با کی کار  دارید ...خدا روشکر دزدیها کم شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفی نزده که جوابشو بدی؟به خاطر امنیت ساختمون مشکوک شده.ببخشیدا ولی کلا از زنایی که با مردا برای دعوا دهن به دهن میشن خوشم نمیاد اصلا

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
وای چه کامنت خوبی ساعت یک نصف شب داشتم زهر ترک میشدم هی یه قدم میرفت جلو برمیگشت نگاه میکرد چکار دار ...

ساعت یک نصفه شب رفتی پایین دلت میخواسته کسی شک نکنه؟؟؟

ببخشید ولی این ساعت کاری دزدهاست

2731
وا خب میخواسته مطمئن شه دزد نیستی دیگه چی باید جواب میدادی    

اخه دزد سوییچ داره وصندوق عقب میزنه بالا ؟خیلی مرده خنگه منم همین فکر میکنم ولی انقدر ادم خر نمیشه 

وای چه کامنت خوبی ساعت یک نصف شب داشتم زهر ترک میشدم هی یه قدم میرفت جلو برمیگشت نگاه میکرد چکار دار ...

یا بگو برو به دختر خالت اینجوری نگاه کن😂😂😂

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
2738

چرا مردم انقدر عصبانی و پرخاشگر شدن؟ خوبه خودت میگی دزدی تو ساختمون زیاد شده امنیت نیست اونم کاری نکرده که فقط نگاه کرده

شاید دیده شما یه خانم تنهایی نصفه شب تو پارکینگ منتظر مونده بری خونه اتون بعدش اونم بره 

حتی اگه از نگاهش معذب شدی میتونی محترمانه بپرسی آقا مشکلی پیش اومده که اینجا وایسادین؟ 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
چرا مردم انقدر عصبانی و پرخاشگر شدن؟ خوبه خودت میگی دزدی تو ساختمون زیاد شده امنیت نیست اونم کاری نک ...

👏👏👏👏👏👏

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
چرا مردم انقدر عصبانی و پرخاشگر شدن؟ خوبه خودت میگی دزدی تو ساختمون زیاد شده امنیت نیست اونم کاری نک ...

اره از نگاهش معذب شدم ولی وقتی دیده سوییچ و در ماشین باز کردم باید دوزاریش میفتاد

2706