2733
2739
عشقم جذاب ترین مرد دنیا مهربون ترین پاک ترین وووو خداحفطش کنه واسم 

اخی عزیزم... عشقتون همیشه پایدار و خداهم نگرش داره برات خوشبخت و سلامت باشین همیشه 

بـا((خــــــدا)) باش و پــــادشاهی کن❤
چ بد... اونوقت چجوری اینقدراحت کنار میای ابجی و واست اسونه این موضوع؟

چیکار کنم دیگه چقد قهر کنم چقد قیافه بگیرم چقد گریه کنم من فوق‌العاده حساسم و اذیت میشم اینو میدونه و اینکارو میکنه فقط جلو من نمیکنه نباشم میکنه 

حال مارا کسی نمیفهمد! سالها سوختیمُ دود نداشت .. زندگـی یک دروغ مسخره بود! هیچکس واقعا وجود نداشت ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزم... عشقتون همیشه پایدار و خداهم نگرش داره برات خوشبخت و سلامت باشین همیشه 

ممنونم عزیزدلم .انشالله شماهم در کنار همسرت خوشبخت باشین 

عشق فقط همسرم💏💟تیکر عروسیمونه  
چیکار کنم دیگه چقد قهر کنم چقد قیافه بگیرم چقد گریه کنم من فوق‌العاده حساسم و اذیت میشم اینو میدونه ...

الهی بمیرم ...بسپارش ب خدا ک خودش جوابشو میده واقعا چ مردایی ک ن چ .... پیدامیشه خیرنبینن

2731
واقعا؟هیچی بهش نگفتی؟بخدا اگه من بودم دیگه پیشش نمیموندم .اینوخواهرانه گفتم

خسته شدم از گفتن 

حالم بهم میخوره ازش دیگه 

حال مارا کسی نمیفهمد! سالها سوختیمُ دود نداشت .. زندگـی یک دروغ مسخره بود! هیچکس واقعا وجود نداشت ..

مهربون.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
2738
عزیزم ببخشید حواسم نبود مجرد هستی. انشالله در اینده همسر خوب و عاشق نصیبت بشه 

اشکال نداره عزیزدلم ، مر۳۰ ابجی گلم😘

عاشق من😮

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

عاشق مادر

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2706