2737
2734
عنوان

زندگی درطبقه بالای مادرشوهر

375 بازدید | 50 پست

سلام خسته نباشین من ۲۱سالمه و۸ماهه ازداوج کردم طبقه بالای مادرشوهرم مشینیم بعضی ازحرفاشان رفتارهایشان خیلی اذیتم میکنن ولی جدیدا خودم کم میرم پیشش چون واقعادلخورم ازشون به همسرم میگم جدا شیم میگه کجابرم خودم خونه روساختم من نمیتونم برم مستجری تواین وضعیت من همیشه اینجامیمانم بهش میگم مادرت این حرف هاورفتارهارو دارهه میگه چکارکنم مگه من بهش گفتم،بهش تذکرنمیده همسرم خیلی منودوستدارهه منم دوستش دارم میخوایم بچه داشته باشیم ولی من ازاینکه بچه بیاد بیشتردخالت کنن وبیان وبرن بیشتراذیت میشم شمابگین چکارکنم تواین وضعیت به دنیاآوردن بچه خوبه یانه؟ممنون ازسایت خوبتون. 

غزیزکم‌منم همین وضعیتم بچه دارم شدیم دخالتها دوبرابر شده😐

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم شما اول راه هستی هنوز نمیدونی چطور رفتار کنی

باید کمی سیاست داشته باشی ک البته اول باید ببینی رفتار اونا چجورییه و چجور سیاستی براشون خوبه

مثلن بعضیا رو جوابشونو بدی دمشون کنده میشه

بعضیا باسکوت و ندید گرفتن بهضبام با حرف منطقی

بیشتر سعی کن بی محلی کنی و رفت امد نکنی و اجازه دخالت ندی 

♥️♥️
2738

خدا بهت صبر بده...باید خیلی صبور باشی..درسته ما میگیم دخالت..اما اونا میگن دلسوزی...که باعث دلخوری میشن...

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚

منم شرایطم همینه، شک نکن تو بچه داری هم دخالت میکنن، گله از مادرشوهر ب همسرت عین آب در هاون کوبیدنه، خودت مشکلت رو حل کن، با بی محلی،با جواب مودبانه،با کمتر رفتن ،اما درکل خودتو وقف بده چون اولین نفر خودت اذیت میشی، کمی هم بیخیال باش هرچی میگن تحویل نگیر اعصاب تو درگیر نکن

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
حالا تو خوبه جدایی ...من ک تو یه ساختمونم باهاش...ووواااایییی‌..😂😰😨

منظورت یه خونه ست؟

من تو یه اتاق خونه ی مادرشوهرم هستم

نتیجه شم مصرف داروز اعصاب تو جوونیم هست

عزیزم فقط تامیتونی بی محلی کن و نرو خونه ش وقتی هم میان تحویل نگیر ک زود پاشن برن

تنها چاره همینه

2706