2737
2739
عنوان

نگران زندگیمم.

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 19 پست

خودت تنها برو مهمونی.بره انقدر کار کنه پولا رو بده دختر۲۰ ساله اونم پولا رو برمیداره و فراد

محلش نزار چرت زیاد میگه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم امشب حتما خونه داداشت برو ک بفهمه خانوادت برات مهمن و باید احترام بذاره و اگه اومد ک خوشحال با ...

آره گلم.فقط هردو عروسی کردیم هردو با فامیل بودیم بار قبل.ازم سه سال بزرگتره.همه اینارو دقت کردم .هردو کوچکتر از،سنمون دیده میشیم ولی شوهرم ریشش میزنه خیلی جوونتر حدودا ده سال کوچکتر دیده میشه .واس همینا بخودش مینازه دوماه قبل عقد تلگ رام باهم صحبت میکردم اصلا ادا درنمیاورد از ی هفته بعد عقد رفتیم شهرش شروع کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت تنها برو مهمونی.بره انقدر کار کنه پولا رو بده دختر۲۰ ساله اونم پولا رو برمیداره و فراد محلش نز ...

بهش گفتم من الان بی پولی خاستمت ینی خودتو دوسدارم ولی اون دختری ک بیست ساله باشه بیاد بخاطر پول زن تو ۴۶ساله بشه خودتو نمیخاد تا اتفاقی بیفته ولت میکنه .بازم همونجوره.

بهش گفتم من الان بی پولی خاستمت ینی خودتو دوسدارم ولی اون دختری ک بیست ساله باشه بیاد بخاطر پول زن ت ...

اصلا حرفاشو جدی نگیر.تهدید میکنه .میخواد بهش توجه کنی

در مورد خانوادش فقط با خوبیو میتونی پیش بری

باهاش خ خوب باش ک بحرفت باشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
آره گلم.فقط هردو عروسی کردیم هردو با فامیل بودیم بار قبل.ازم سه سال بزرگتره.همه اینارو دقت کردم .هرد ...

توام خودتو دس کم نگیر بهرحال زیبایی خودت داری
هرزمان خودشیفتگی کرد توام از خودت تعریف کن
ببین اینقد از خودش تعریف کرده ملکه ذهن تو شده حالا توام همین کارو کن ملکه ذهن اون میشه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....