2733
2739
عنوان

مامانا بیاین یه لحظه (شیر خشک)

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 87 پست
کم درست کنم دوباره که بخواد... میرم میزنم واسش ولی دیگه جیغ میزنه نمیخوره

دقیییقق پسر منم اینطوره...همه رو دور میریزم.. ی بار چهل تا میخوره ی بار هشتادتا..کم درست کنم بیشتر میخواد زیاد درست کنم میمونه.البته من شیر خودمم میدم.وزن گیریش هم افتضاحه

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
نان  سوپرامیل ببلاک کامفورت گیگوز بیومیل

من نان میدم. پسرم وزنش کم نیست ولی جثه اش ریزه.

وسواس پیدا کردم روی شیرخشک. دوس دارم تپل بشه.

سوپرامیل بدم ب نظرت؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا نمیدونم چی کار کنم دیگه هرروز گریه میکنم و غصه میخورم دیگه داد و بیداد میکنم سرش... اهنگ میزارم شعر میخونم بازیش میدم به هیچ عنوان گول نمیخوره همون 60 تاذهر وقت دلش خواست روزی چند سی سی بخوره خوبه!؟؟ همون 60 تا مجبور کنم هر 2 ساعت بهش بدم خوبه؟؟؟ 

2728
وای عمرا اگر این مقدار بخوره.... به دکترش گفتم... گفتش پایان 6 ماهگی کمکی بده

دکتر منم گفت بچه ماشین که نیست هر چ رو قوطی نوشته بخوره..هر چ خورد همونه..مهم قد هست که باید نرمال باشه

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
من نان میدم. پسرم وزنش کم نیست ولی جثه اش ریزه. وسواس پیدا کردم روی شیرخشک. دوس دارم تپل بشه. سوپر ...

سوپرامیل وزن دهیش زیاد امتحان کن ایشالله وزنش زیاد شه چند ماهه است چند کیلو

۶ همین ماه میشه ۱ ماهش😟

وزن تولد ۳۲۰۰. دیروز وزنش کردیم ۴۲۰۰ بود

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

وای تو رو خدا راست میگی یعنی وزن میگیره من تقریبا 10 روزه سوپرامیل شروع کردم یعنی جواب میده

2738
باور کن با قطره چکون هم میدم به زور ولی میریزتش بیرون جیغ میزنه... شیرش هم سوپرامیله پرچربه خیلییی چ ...

چرا غدا ندی مگه مشکلی داره ؟؟؟اگه نداره و سالمع به حرف دکترا نون من پسرم از سه ماهو نیمی دارم غذاش میدم وقتی شیر نمیخوره بدش میاد یه راه دیگه پیدا کن بچه های ماها شیر خشکین شیر مادر کجا و شیر خشک کجا اونم بجای وعده ای ۱۲۰سی سی ۶۰ تا  میخورن تو خواب بهش بده نمیخوره بزار کل شبو بهش بده یعنی هر ۲ ساعت بیدارشو بهش بده چاره ای نیست بهتر از اینهکه مریض و ضعیف بشه بدبختیه ماست که شیر نمیخورن نمیدونم چرا بچه های الان ۹۹ %شون از شیر بدشون میاد این خودش یه عذاب بزرگه برا مادر که بچش شیر نمیخوره

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
وای تو رو خدا راست میگی یعنی وزن میگیره من تقریبا 10 روزه سوپرامیل شروع کردم یعنی جواب میده

ایشالله باید رو روال بخوره

دکتر بچه هام بهم میگفت سر دو ساعت حتما بده اگه نخورد گول بزن با یه ارفند مقدارشو باید بخوره

باید وزن بگیره 

خوبه که وزنش نگران نباش تو ماه1 کیلو خیلی خوبه شیرشو عوض نکن پس شاید بهش نسازه اونوقت

دست و پاش خیلی لاغره. اون روز  رفته بودیم مهمونی. بهم گفتن چقد ریزه😣😣

حتی بچه هایی که شیر مادر هم میخورند توی این سن یه خرده بازیگوش می شند و خیلی درست و حسابی شیر نمی خورند به نظرم یه مدتی اینطوریه و قطعا درست میشه مثلا من باید راه میرفتم و دخترم شیرم رو میخورد در صورتی که همه می گفتن اینجوری عادتش نده ولی من توجهی نمی کردم و به هر ترفندی شده بهش شیر میدادم و خدا رو شکر دیگه از هفت ماهگی بدون اینکه راه برم شیرم رو خورد...شما هم چند تا ترفند رو امتحان کن ببین کدومش جواب میده مطمئن باش یه مدته و خیلی زود درست میشه

💕 با خدا باش پادشاهی کن💕
2706