2726
عنوان

مامانا بیاین یه لحظه (شیر خشک)

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 87 پست
عزییییزم چه مامان خوبییییییی. کاش دکترش اجازه میداد کمکی شروع کنم. اخه دیشب داشتم سیب میخوردم یه جور ...

عزیزم دکتر چیه ظلم میکنی به بچه غذاشو شروع کن من واکست ۴ ماهگی رو که زدم فرنی رو شروع کردم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دکتر چیه ظلم میکنی به بچه غذاشو شروع کن من واکست ۴ ماهگی رو که زدم فرنی رو شروع کردم

جدیییی؟؟؟ یعنی نیازی نیست با لعاب برنج شروع کنم؟؟ با فرنی شروع کنم مشکل نداره؟؟؟ 

یعنی سعی کنم هر 2 ساعت همون 60تا رو بهش بدم

بله

فرنی درست کن یه پیمانه شیر خشک توش بریز

سرآل برنج بیومیل بخر یکم درست کن توش یه پیمانه شیر بریز. 

روزای اول در حد یه قاشق غذاخوری میخورن مجبورش نکن بیشتر بخوره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
بله فرنی درست کن یه پیمانه شیر خشک توش بریز سرآل برنج بیومیل بخر یکم درست کن توش یه پیمانه شیر بری ...

معذرت میخوام میشه دقیقا بگی چجوری فرنی رو واسش درست کنم؟؟؟ و اون سرآل بیومیل که گفتین چی هست؟؟ اول کدوم رو بدم بهش

جدیییی؟؟؟ یعنی نیازی نیست با لعاب برنج شروع کنم؟؟ با فرنی شروع کنم مشکل نداره؟؟؟ 

نه اصلا چه مشکلی

لعاب برنج لازم نیست. 

آرد برنجت حتنا محلی باشه دست ساز باشه . با آب و کمی شکر یا نبات فرنی رو درست کن. موقعی که خنک شد و میخوای بعش بدی یه پیمانه شیر خشک بریز توش و هم بزن بهش بده. بعدشم بهش آب بده

من 5 ماه ببلاک دادم. الان عوض‌ش کردم 

چرا عوض کردی ببلاک خوبه,من از دوماهگی دردسر  شیر نخوردن دخترمو داشتم عون تو بیداری نمیخورد خوابش میکردم میدادم  تا چهار ماه و نین تو بیداری خورد ولی کم میخورد ۶۰یا 70میخورد منم خیلی رو وزن حساسم  گفتم نمیخوام تو بیداری بخورخ کم میخوره دوباره خوابش میکنم میدم بهش  الان شش ماهشه ت خواب میدم بهش  ۱۶۰هر چهار ساعت میخوره از پنج ماههگی بهش فرنی دادم و خریره ولی پشت سر هم ندادم شش ماهش که شد شروع کردم سوپ دادن و چند روز که گذشت هر روز صب بهش یکم موز میدم ماشالا تو سیزده روز ۴۰۰به وزنش اضاف شد

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
معذرت میخوام میشه دقیقا بگی چجوری فرنی رو واسش درست کنم؟؟؟ و اون سرآل بیومیل که گفتین چی هست؟؟ اول ک ...

فرنی رو توضیح دارم

از سه قاشق چایخوری شروع میکنی ظرف ۳ هفته میرسونی به یه نعلبکی

صبحها فرنی بده عصرها سرآل بیومیل sereal .از داروخانه بخر یچیزی شبیه سرلاک هست ولی از سرلاک هیلی سبکتره. برای وزنگیری هم خوبه. اونم درست کردی توش یکم شیرخشک بریز

فقط بعدش حتما بهش آب بده