2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی  دوست پسره دوست دختر دختره باهاش الکی دوست شده تازه باردارش هم کرده سقط هم کرده الان اندا ...

لنتی میشه یبار دیگه بگی 😐دوست پسر دوست دوست چی🙁

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
2728
2738
لنتی میشه یبار دیگه بگی 😐دوست پسر دوست دوست چی🙁

خخخخخخخخخ

دوتا دختر با هم دوستن بعد یکیشون دوست پسر داره و قراره ازدواج کنن نمیدونم اون یکی دختره دایم میگه مردا بد هستن و الن و بلن

بعد پسره با دختره شرط میبنده که دوستش حرف الکی میزنه و اونم موقعیتش پیش بیاد پا میده

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

دیروز کلی لباس تو. وان با دست شستم از کمر درد دارم میمیرم 

چون اینجا قدقنه لباسشویی تو واحدت داشته باشی باید ببری پایین آپارتمان بندازی تو ماشینای بزرگ... به دلایلی نبردم

کلی ام دنبال خونه گشتم تو. گرما نا ندارم موقع افطار

بعد سحرم فرش و بردم. پایین دادم به یه دختر که بشوره ..دختره خوشگل و دانشجوی پزشکیه.. فارس زبانم هست دیروز باهاش حرف میزدم گفتم یه فرش دارم گفت بعد سحر بیار پایین.. یک قسمتی هست که شلنگ آبه برای فضای سبز و یک تیکه اش کاشیه و اطرافش سنگریزه.. گفت بیار همینجور مث قدیما میشورم تا این همسایه ها بیدار نشدن تمومش میکنم

طفلی دختره همسایه اس اما تمیز کردن فضای سبز و تمیز کردن محوطه اپارتمان با اونه

2706