2737
2739
عنوان

به لکه بینی افتادم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 49 پست
ای وای  اویشن یا زعفرون دم کرده بخوری دفع میشه اروم میشه دل دردت ...البته حتما شب ی اهن هم بند ...

چقدر زعفرون بخورم یعنی چند لیوان منظورمه

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس کاربریت خودتون هستین؟بازش کردم یک لحظه شوکه شدم.شکل زنداداشمی.یک لحظه فکر کردم خودشه   &nbs ...

اره خودمم دو سه تا تاپیک که بر علیه ات زدم تگ ات کردم تو تاپیکام نی نی سایتی ها ریختن فحش ات دادن حالت جا میاد تا تو باشی به زندگی من کار نگیری فضول خانم🤣🤣🤣🤣🤣

2731
ی لیوان کافیه فقط واس اینکه روال پری رو بندازه رو غلطک 

خدا کنه زود پاک شم حداقل به شب اخر قدر برسم الان سه روز لکه بینی دارم

2740
اره iud خاصیتش همینه به لکه بینی میندازه ولی خیلی دقت کن اگر بهداشت برات iud گذاشته یک سر پیش دکتر ه ...

واقعا؟آره بهداشت گذاشته هنوز سو نو نرفتم جلو گیری دارم چند نفر گذاشتن رآ ضین باید بدم دکتر

خدایا به دلم آرامش بده😔
واقعا؟آره بهداشت گذاشته هنوز سو نو نرفتم جلو گیری دارم چند نفر گذاشتن رآ ضین باید بدم دکتر

والا چی بگم این تجربه مامان من بود واقعا هم قسمت نبود وگرنه حامله میشد حالا دکتر بری ضرری نداره

والا چی بگم این تجربه مامان من بود واقعا هم قسمت نبود وگرنه حامله میشد حالا دکتر بری ضرری نداره

حالا خودتی پرو فایلت!؟؟خخخ 

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 

عزیزم اگه نبات وبا دارچین غلیظ با آب جوش تو یه لیوان قاطی کنی خون ریزی پری زود میاد دلدردتم آروم میشه

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
عزیزم اگه نبات وبا دارچین غلیظ با آب جوش تو یه لیوان قاطی کنی خون ریزی پری زود میاد دلدردتم آروم میش ...

عه باشه حتما این کار میکنم