2733
2739
عنوان

عشق واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 101 پست
چرا فکر میکنی دوستت نداره؟ تو دوسش داری؟

اره ،ولی الان متنفرم دارم میشم چون من و کشته دیگه،،،،بخاطریکه اصلا مهم نیستم،سر هرچیز کوچک بهانه گیری و بحث وقهر طولانی،،سرزنش همیشگی حالم بده

دیروز ی نفر همینجا تاپیک زده بود ک طبق نظرات روانشناسها

دوران عاشقی هر فرد تنها هجده تا سی ماه طول میکشه ن بیشتر

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ،ولی الان متنفرم دارم میشم چون من و کشته دیگه،،،،بخاطریکه اصلا مهم نیستم،سر هرچیز کوچک بهانه گیر ...

همسرتون؟

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2731
چطور شده یعنی؟

خب ی شوهر ابراز عشق و احساساتس با دوست پسر فرق داره مسلما

دیروز ی نفر همینجا تاپیک زده بود ک طبق نظرات روانشناسها دوران عاشقی هر فرد تنها هجده تا سی ماه  ...

اون عشق داغ اره،،من منظورمومحبت ومهم بودنه دنبال رضایت طرف بودن ،دلجویی بعد بحث صمیمیت،،،نه ترس واضطراب همیشگی نه که بخاد همیشه تغییرت یده

2740
درست گفته دیگه  عشقی نیست  ی حس زود گذره

چون اولین بار میشنیدم برام جالب بود جای بسی تفکر داره 

خداروشکربهتریم باهم خیلیاراهنماییم کردن اینجا(تاپیکم ترکید)گفتن شوهرت خوبه قدرشوبدون هرچندکه من میدو ...

خب خداروشكر 

منم اره تا وسطاى تاپيكت خوندم 

به نظر منم شوهرت خوبه 

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

خیلییی

واقعا ادم سبک میشه از اینکه بدونه یکی کنارشه همه جوره پات وایسه

من قبلا یه اشتباهی کردم و 6سال و خورده ای تو رابطه ای بودم که فکر میکردم دوستم داره

ولی الان که ازدواج کردم میفهمم عمرمو حروم کردم پای اون رابطه

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2706