2733
2734
عنوان

عشق واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 101 پست
یعنی الان قهرید؟!!! اگه آره خب اول مشکلت رو حل کن و آشتی کن بعد بدرقه یا سلام کن. اگه گفت چرا نیومدی ...

مشکلمرخ حاده ،،همش میگه تومقصری من هیچ عیبی ندارم اگه زیادی بخام حرف بزنم میگه خفه شو حرف زدن با تو فایده نداره فقط خدارمیتونه معحزه کنه،،،،دوتا ازاخلاقای بدش تا حالا تا حدودی محو شده که اونم خودش خاسته من بی تاثیربودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون بهش فکر میکنم حالا چند وقتی نیست فکر میکنم درباره اش

اره بهش فکن بخدا خودت بیشتر اززنه اون ضرر میکنی،،،،هرچ زودتر بهم بزن مطمین باش اگه سختی اینو تحمل کنی خدا برات جبران میکنه اگه نکرد منو لعنت کن چون مطمینم بعد سختی ب خاطر انسانیت وکار خوب یه شیرینه جایگزینه

یکی که هرکارکنی ب نظرش خوب باشه زیبا باشه،قشنگ باشی،،چرا من ازهمون اولم این تجربع رو نداشتم وخیلیا د ...

مگه تو بهشتی که هر کاری کنی طرف هنوز نورانی بمونه . اینجا دنیاست . خانوما اون شمع لامصبو خاموش کنید . دودش کشت مارو

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
مگه تو بهشتی که هر کاری کنی طرف هنوز نورانی بمونه . اینجا دنیاست . خانوما اون شمع لامصبو خاموش کنید ...

منظورم اینه که ازم متنفر نشه ،ب این فک کنه که همه عیب دارن بازمومنو بخاد،ولی یکی که کسی رو دوس نداره همش ایراد میگیره وقهرمیکنه 

2738
منظورم اینه که ازم متنفر نشه ،ب این فک کنه که همه عیب دارن بازمومنو بخاد،ولی یکی که کسی رو دوس نداره ...

کسیزکه یکی و دوس داره مقصر بحت هرکی باسه اخم خانمشو نمیتونه تحملرکنه بعد چند ساعت میگه میخنده قهرنمیکنه

کسیزکه یکی و دوس داره مقصر بحت هرکی باسه اخم خانمشو نمیتونه تحملرکنه بعد چند ساعت میگه میخنده قهرنمی ...

چرا پیشم میاد . خیلی شرایط و حالت داریم . اگه علایم عشق اینقدر راحت بود که همه چی حل بودو زندگی ساده .کلی باید بدوی تا بفهمی عشق چیه کی عشاقته تو عاشق چی هستی . تو چه ایرادی داری چجوری باید بشی بهتره  و ....

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
چرا پیشم میاد . خیلی شرایط و حالت داریم . اگه علایم عشق اینقدر راحت بود که همه چی حل بودو زندگی ساده ...

خب بعضی خانما هستن خودم ب چشم هم دیدم شوهره خیلی راه میاد مشکلا روباهم حل میکنن،ولی من همس دارم دنبال شوهرم میدوم الان دیگه بریدم همش ایراد سرزنش قهر ومیخاد فقط من تغییرکنم وهیچوقت هیچ چیم اونحور نبودهرکه میخاسته

چرا پیشم میاد . خیلی شرایط و حالت داریم . اگه علایم عشق اینقدر راحت بود که همه چی حل بودو زندگی ساده ...

ولی اون همش میگه من خوبم تو بدی پس تو تغییرکن،راهش چیع واقعا؟ی مرد اینجوری حرف دلش چیه واقعا؟بهانه میگیره؟