2737
2739
عنوان

التماس میکنم بیاین

303 بازدید | 22 پست

سلام خانوما خواهش میکنم برا تعبیر نشدن خوابم و اینکه تعبیر خوب و خوشی  داشته باشه دعا کنین وصلوات بفرستین قربونتون برم خدا به حق پنج تن

به حق این ماه خیرتون بده الهی آمین

برا ظهور آقا و شفای مریضا و خوشبختی و کار پیدا کردن داداشام و همه جوونا وخوب بودن رابطه بین داداشام وتعبیرنشدن خوابم وسلامتی همه ی پدرو مادرهایه صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا خوابتو بگو

اگه میشه نگم 

منم برا شما صلوات میفرستم

برا ظهور آقا و شفای مریضا و خوشبختی و کار پیدا کردن داداشام و همه جوونا وخوب بودن رابطه بین داداشام وتعبیرنشدن خوابم وسلامتی همه ی پدرو مادرهایه صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
2738

تعبیر خوابت بستگی به خودت داره.خوابت و تعریف نکن که کسی برات تعبیر بد کنه.صدقه بده. و چند تا سوره هست و دعا که برای تعبیر خواب میخونن.اونا رو انجام بده.ان شا الله خیره

اگه میشه نگم  منم برا شما صلوات میفرستم

عزیزم خواب بد و تعریف نمیکنن

صدقه بزار حتما 

برات صلوات فرستادم

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
خوابتو خودت خوب تعبیر کن مطمئن باش ان شاء الله هبچ اتفاق بدی نمیفته

چشم فدای همتون بشم

2706