2737
2739
عنوان

اگر کسی هنوز برای کارت ملی هوشمند اقدام نکرده چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی نمیشه

خانواده و دوستام هیچکدوم عوض نکردن مدامم تو سفرو بانک و امور ادارین

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
صف و شلوغی نداشت که تو سایتش ثبت نام می کردی بعد نزدیکترین شعبه به خونه تون و تاریخی که میتونستی برا ...

درسته الان دیگه شلوغ نیس.قبلا همون تاریخم که اعلام میکردی از 7 صبح الاف میکردن

ممنوعه ی من ...ما بدهکاریم به یکدیگر،به تمام دوستت دارم های ناگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماندند و ما آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم منطقی هستیم...💔ممنوعه ی من...نه توان رفتن دارم نه جایی برای ماندن،تو میروی ومن نظاره گر مرگ تدریجی خویش هستم...                                                                         
2731

بابا ی عده اصلن بلد نیستن

اصلن تی وی ندارن اخبار ببینن

اصلن سواد ندارن

بیان دم درا واجب کنن نه هی تو اخبار بگن تازه پولشم بدن یا مجانی کنن

مثل عوارضیا که اگه نریزید جریمه میکنن کیو جریمه کردن هی میگن تا فلان زمان وقت دارید 

زیاد جدی نگیر 

اون موقعه هم میگقتن همه باید شناسنامه جدید بگیرن کی رفت گرفت

ی روز  میگن مجانی همه میرن کارت جدید میگیرن شک نکن

فکر کنم 150 

نه بابا 

از کجا شنیدی؟؟؟

۳۰ تا ۴۰ تومان به همراه عکس

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2740
دیروز اعلام کرد ک از امروز باطله

الان کارت ملی من ۲ سال که باطل دارم با همدن کارامو انجام میدم

رفیقم کارت ملی نداره از کیه همش با فتوکپی که داره کپی میگیره کاراشو میکنه

زیادی حرف میزنن جدی نگیر

۸۰ میلیون جمعیته مگه شوخی

حتما پولشو باز ته کشیده😂😂😂😂😂

مطمئنی؟  پس شاید شناسنامه رو این قیمت گفت،،چون چندوقت پیش سوال کردم یکیشو گفت 150

نه بابا من خودم ثبت نام کردم  اگه اول نتی ثبت نام می کردی موقع حضوری باید 20میدادی   اگه نه خودشون ثبت نام می کردن 25 یا سی حق  کاربر که ثبت نام کرده واست

شناسنامه گرون تره

التماس دعا
دیروز اعلام کرد ک از امروز باطله

ما که جز آجیم کل خاندان هنو اقدام نکردیم.ریلکس باش

ممنوعه ی من ...ما بدهکاریم به یکدیگر،به تمام دوستت دارم های ناگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماندند و ما آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم منطقی هستیم...💔ممنوعه ی من...نه توان رفتن دارم نه جایی برای ماندن،تو میروی ومن نظاره گر مرگ تدریجی خویش هستم...                                                                         
الان کارت ملی من ۲ سال که باطل دارم با همدن کارامو انجام میدم رفیقم کارت ملی نداره از کیه همش با فت ...

اونایی که اعتبارشون گذشته از چهارسال پیش تا الان رو  به خاطر طرح ثبت نام کارت ملی هوشمند  تو سامانه ابطال نکردن فقط تاریخ کارتی که دستمون بوده باطل شده

اما الان سیستمی باطل کردن 

تعداد افراد ثبت نام شده رو هم گفتن  تعداد کمی موندن که ثبت نام نکردن

التماس دعا
2706