2733
2739
عنوان

اگر کسی هنوز برای کارت ملی هوشمند اقدام نکرده چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 34 پست
نه بابا من خودم ثبت نام کردم  اگه اول نتی ثبت نام می کردی موقع حضوری باید 20میدادی   اگه ن ...

آرررره بابا.همسرمم همینو میگفت

چه خبره 150.

ممنوعه ی من ...ما بدهکاریم به یکدیگر،به تمام دوستت دارم های ناگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماندند و ما آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم منطقی هستیم...💔ممنوعه ی من...نه توان رفتن دارم نه جایی برای ماندن،تو میروی ومن نظاره گر مرگ تدریجی خویش هستم...                                                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونایی که اعتبارشون گذشته از چهارسال پیش تا الان رو  به خاطر طرح ثبت نام کارت ملی هوشمند   ...

حالا اگه دیدیم به مشکل خوردیم میریم دنبالش

ولی منکه چشمم اب نمیخوره 

اینجا اخه ایران

2731
اونایی که اعتبارشون گذشته از چهارسال پیش تا الان رو  به خاطر طرح ثبت نام کارت ملی هوشمند   ...

خب حالا که تعداد کمی موندن وقتشه ثبت نام کنیم.

خیلی شیک میریم تازه ازمون پذیرایی هم میشه😜

البته کیک وساندیس😝

من از اونایی بودم که زنگ آخر وایمیسادم اینایی

هولن برن.بعد ریلکس از پله ها آسه آسه میومدم پایین

آخرین نفر سوار سرویس میشدم😂😂😂

ممنوعه ی من ...ما بدهکاریم به یکدیگر،به تمام دوستت دارم های ناگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماندند و ما آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم منطقی هستیم...💔ممنوعه ی من...نه توان رفتن دارم نه جایی برای ماندن،تو میروی ومن نظاره گر مرگ تدریجی خویش هستم...