2737
2739
عنوان

فکر کنم عاشق شدم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 55 پست
ایندفعه که رفتی برو جلو دوربینش بگو من ازت حاملم😐😑😂😂😂😂بعدم بدو یعنی بدوهاااا😂😂😂😂😎😑😋

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 

اینه👇 تو همه گزارش های تلویزیونی هست 🤣🤣همش میاد جلو دوربین اسمش و گذاشتن آقای دوربینی

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایندفعه که رفتی برو جلو دوربینش بگو من ازت حاملم😐😑😂😂😂😂بعدم بدو یعنی بدوهاااا😂😂😂😂😎😑😋

خودت اینکارو کردی نتیجه داده ها شیطون😂😂😂

کاش میشد با هم باشیم...
2731

نه بابا ولی کرم زیاد ریختم😂😂😂😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2738

مثلا یه بار از جلوی یه دوربین رد شدم و ادای حامله ها رو در اوردم یکم خم میشدم لبمو گاز میگرفتم😂😂😂

یه بارم با گوشی الکی مثلا بایکی دعوا میکردم فوش بد میدادم😂😂😂😂مرده هی اشاره داد برو کنار گفتم دارم با گوشی صحبت میکنم متوجه نمیشم چی میگی بعد یهو گوشیم زنگ خورد یه نگاه به گوشی کردم یه نگاه به مرده تا دم خونه دوییدم😂😂😂😂😂😓

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2706