2733
2734

سر شب پهلووو درد زياد داشتم

بعد الانم خاب بودم دلم خيليييي شديد درد گرفت و رفتم دستشويي نيم ساعت

الان تهوّع و سرگيجه خيلي شديد دارم 

ميترسم اپانديس باشه

بخابم ؟؟چ كنم

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

دست بزن به قسمت پایین شکمت سمت راست

ببین درد میگیره یا نه

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دردش ک اینجوری نیت داداش من تا تاکسی برسه بره بیمارستان افتاده بود رو زمین با دستاش و ناخوناش آسفالتا رو میخواست بکنه خیلی بد بود مرد گنده رو از پا درآورد

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2738

اپاندیس که ترس ندارهههه من تازه ذوقم میکردم که یکی از اعضای داخلیم کم شده😂😂😂😂ولی جدا اصلا درد نداره بخدا من تجربه شخصیم که از بیمارستان مرخص شدم بشتم برف باریده بود برف بازی کردم یه عالمه 😂😂😂نامزدم بهم میگفت تو باید الان لوس بازی در بیاری ولی من اصلا درد نداشتم تازه برام توالت فرنگی گرفتن هروقت میرفتم اونو میذاشتم پایین رو سنگ میشستم😂😂😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

تازه مال من ترکیده بود و داخل شکمم باعث عفونت بود یعنی ۳ ساعت اتاق عمل بودم و بعدشم ۹۰ تا سرم زدن که شستشو بده بدنمو😐🙄

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔