2733
2734

سلام خانوما خانواده ام قراره برن کربلا ایشالله قسمت همتون منم قراره آش پشت پا بپزم براشون بنظرتون چطوری حبوباتو به تعادل برسونم رشته سبزی رو چطور بپزم آشم خوب بشه کمک کنید 

مامانم میگه از همه حبوباتا ۱ کیلو فقط عدس ۱ نیم کیلو سبزی ۷ کیلو و رشته ۵ کیلو بنطرتون درسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

5کیلورشته خیلی زیاده .1ونیم کیلوعدس که کلاآش رومیکنه عدس چه خبره😐مقدارنخودهم کمترازلوبیابایدباشه.لوبیای قرمزنریزید.لوبیای چیتی وکشاورزی برای آش مناسبتره

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2738

رشته ت زیاده....من عدس ونصف نخود لوبیا میریزم

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃

هر یک کیلو و نیم سبزی خرد شده یک بسته رشته آش 

و یک لیوان از هر حبوباتی  یکم عدس بیشتر از یک لیوان 

و یک کیلو پیاز 

حالا اینو چند برابر کن .

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

رشته روبایدچشمی بریزین هم بزنیدهرزمان که حس کردین کافیه دیگه نریزید.رشته پخته بشه هم کلفت میشه هم آش روسفت میکنه پس اینومدنظرداشته باشین یهونریزین همه رشته رو

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706