2733
2739
عنوان

شماها خواب ندارید؟؟؟؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهان آره عزیزم پستارو ک خوندم متوجه شدم،حواسم ب تیکرت نبود مادر شدن همینه دیگه،انشاالله ب خوبی و خو ...

ممنون عزیزم

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
عزیزم‌حتماکه قوی هستی که تونستی زندگیتوخودت بسازی،خب باهاش صحبت کن برین مشاوره،حتما بازبون خوش نرم م ...

باهرچی بگی روش کار کردم باز زبون یا نرمش با سک س با دلیل با منطق جواب نمیده مرغ اسکلش یه پا داره فکر میکنه فقط خودش درشت میگه هی توضیح میدم بعد میفهمم اصلا گوش نداد یا توجیح میکنه منم بیشتر عصبی میکنه

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2731
عزیزم‌حتماکه قوی هستی که تونستی زندگیتوخودت بسازی،خب باهاش صحبت کن برین مشاوره،حتما بازبون خوش نرم م ...

بهش میگم بیا بریم مشاورا تا کمکمون کنه که باهم کتار بیایم من بتونم بیشتر بهت کمک کنم میگه تو باید منو تحمل کنی من اخلاقم همینه الکی مشاور بریم چرا

عید با شوهرم دعوام شد و بشدت زدو خورد شد دندم شکست یک ماه افسرده بودم تازه راز مسافرت برگشتیم و بعد ...

عزیزم وقتی آروم باهاش صحبت کن،بگو تو عصبانیت یکم ب خودت مسلط باش،زده دندون شکسته؟؟؟واقعا عجیبه با چ قدرتی زده ک اینطور شده

بگو این قدرتتو توی عشق ورزی و محبتت بکار ببند نه توی دستات برای کتک کاری

دعوا ک توی هرزندگی پیش میاد اما خب کتک کاری واقعا غیرقابل قبول😑

برای زندگی قانون مهربانی بگذاریم، هر که اخم کند جریمه‌اش لبخند، و هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد....قانون مهربانی، پاداش و مجازاتش شیرین است😊😍
عزیزم وقتی آروم باهاش صحبت کن،بگو تو عصبانیت یکم ب خودت مسلط باش،زده دندون شکسته؟؟؟واقعا عجیبه با چ ...

اصلا فایده نداره اظهار ندامت داره ها ولی وقتی دوباره غصبی میشه روز ازنو روزی ازنو منم میترسم یه روزی بیاد که هیچیو دیگه نبینم جون من اصلا ادمیی نیستم که هی اششک و اه بریزم یهو میزنم زندگی داغون میشه ولی دلم برای هزدومون میسوزه شوهرم واقعا یه مریضه

2738
من باردارم یادته تو سریال یوسف شبی ک میخوای قحطی بشه همه گشنه میشدن🤣 امشب آغاز ۷ سال قحطی  ...

😂😂😂😂😂

برای زندگی قانون مهربانی بگذاریم، هر که اخم کند جریمه‌اش لبخند، و هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد....قانون مهربانی، پاداش و مجازاتش شیرین است😊😍
ازاول اینجوری بود؟

من کلا هشت ماهه عروسی کردم قبل ازدواج روابطمون عالی بود بعد ازدواج روز 14عروسیمون زد تو گوشم سر هیچی عیدم که دندم شکست اینقد توشوک بودم که حتی درمقابل ضرباتش کنار هم نمیرفتم انگار دلم میخواست بمیرگ

من کلا هشت ماهه عروسی کردم قبل ازدواج روابطمون عالی بود بعد ازدواج روز 14عروسیمون زد تو گوشم سر هیچی ...

ببین پس میتونی برش گردونی ب روزای قبل،اخه چرایدفه عصبی میشه؟یا روی صحبتاوکارای توحساسیت نشون میده؟شایدناراحتیشوازچیزی داره نشون میده.هرچندکارش اشتباهه

اصلا فایده نداره اظهار ندامت داره ها ولی وقتی دوباره غصبی میشه روز ازنو روزی ازنو منم میترسم یه روزی ...

خب شما ک اینو میدونی و قبول داری یجور بیماره نباید بزاری جوّ خونه متشنج بشه،شرایط اعصاب خوردی رو تاجایی ک میشه مهار و کم کنی،تا میاد دعوا بشه با ی جمله مناسب بحث و جدلُ تموم کنی،چون اینجور افراد واقعا دست خودشون نیست پس بهتره اجازه ندی تو شرایط فشارزا قرار بگیره

2706