2737
2739

کتاب روش های عشق ورزی باربارا دی آنجلس رو میخوندیم که تو فصل دومش میگه یکی از روش های ایجاد عشق، بیان اینکه چه نیازهایی به همسرانتان دارید هستش، و این دلیل بر نقطه ضعف شما نیست بلکه به طرف حس مفید بودن در رابطه و انگیزه و تلاش میده، و عدم بیانش باعث ایجاد دیواره محکمی دور قلبتون میشه که کم کم باعث تنهایی تون میشه، البته همه همسران از نظر من جنبه بیان نیاز هامون ندارن 😁 چون حس میکنن شما وابسته اونایید و ممکنه ازتون سوء‌استفاده بشه اما منی که به درخواست شوهرم این کتابو با هم داریم می‌خونیم با اعتماد بیشتری بهش گفتم چه نیازی بهش دارم، اون گفت من بهت نیاز دارم چون فک میکنم به تنهایی ممکنه از پس کاری خوب برنیام و تو بهم مشورت و هم فکری برای انجام کارام میدی و قوت قلبم هستی، و منم گفتم تو نیاز به حس امنیت منو تامین می‌کنی وگرنه واقعا تنهایی خوابیدن برام کابوسه 😁، شما چرا به همسرتون نیاز دارید؟! 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

محتویات داخل پرانتزعنوان تاپیکت تو حلق همه روشنفکرهاااا😁😁

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
2738

تا قبل از بچه دارشدن هیچ حس نیازی بهش نداشتم! ولی الان بهش نیاز دارم تا کنار من وبچمون باشه تکیه گاهمون باشه از فکرنبودنش اذیت میشم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

چرا من عنوانو اینطوری خوندم که چرا با وجود همسرتون به دوس پسرتون نیاز دارید😕

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

چون وقتی میبینمش دوست دارم قلبمو از تو سینم دربیارم انقدر که میدوستمش😭

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
2706