2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظرم اشتباه اینه ک نری ..اون هر کاری هم ک تو جمع کنه ک مثلا مهمونی رو زهر کنه درواقع خودشو پیش بقیه خراب کرده ..شما احترام بزار بهش سلام هم بکن ولی باهاش سرسنگین باش..خودتو ب خاطر اون از جمع حذف نکن..ی روزی میرسه میبینی همه عادت کردن ب نبودنت و اون شده عزیز..

2728
حتی بچشم به دنیا اومد نرفتم،چندماه بعد دلم واسه شوهرم سوخت دوس داشت تو جمع های خانوادگیشون باشه ...

باز مال تو خوبه سلام کرده.مال من به شوهرمم هم سلام نمیده. منم که سلام میکنم به برادرشوهرم بهم تهمت میزنه که چرا با شوهر من خوش و بش داری و از این حرفا . کلا خود درگیری داره

خب بنظرمن برو بگوبخند کلا حال کن واصلا به جاروت😁محل نزار خودتوبزن به کوچه علی چپ بزاراون ازت فراری بشه 

کاش منم جاری داشتم😩😢

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
تو برو .. کسی ک زیادیه اونه ن تو! برو با مادرشوهرت بگو بخند کن با خواهرشوهرات... حتی با برادرشوهرت.. ...

من با برادرشوهرم مشکلی نداشتم تا حالا. اونم احترام من گذاشته. ولی اینقدررررررر زنش تو گوشش خونده که چندباری بیرون برادرشوهرم دیدم, سلام کردم از ترس زنش جوابم نداده

2738
تواسلام گفته پیشقدم بشی ثواب زیادی داره من توتلویزیون شنیدم نیت کن بخاطر خدا شما روحت روبزرگ کن ...

عزیزم اون تو روزهایی که قهر نبودیم من سلام میکردم جواب نمیداد. دو بار بهش گفتم تا ببینم فازش چیه. اونم یه بار گفت جواب دادم تو نشنیدی. یه بار هم گفت خودت سلام نکردی که من جوابت بدم. حالا کوچیکتر از منه. ولی توقع داره من همیشه سلام کنم و تازه اون جواب نده!!

[QUOTE=91051031]سر چی خووووووو[/QUOT حوصله دیدنشو ندارم. میبینمش همش صحنه دعوا و حرفهای چرت و پرتی ...

جاری من یک سال پیش هرجا ک نشست گفت از جاریم حالم بهم میخوره و کلی دری وری گفت پشت من..شنیدم ناراحت شدم ولی اصلا ب روی خودم نیاوردم سخت بود .حتی ب شوهرمم گله نکردم 

باهاش معمولی رفتار کردم نه خیلی سرسنگین نه خیلی صمیمی بعد ی مدت خودش اومد سمتم الان جوری باهم صمیمی هستیم ک خواهرشوهرام حرص میخورن😂😂😂😂

کلا ب نظرم وقتی ب ادا و ببخشید فیس و چس کسی محل ندی بعد ی مدت خودش میاد سمتت

جاری من یک سال پیش هرجا ک نشست گفت از جاریم حالم بهم میخوره و کلی دری وری گفت پشت من..شنیدم ناراحت ش ...

این کلا منو از چشم خانواده شوهرم انداخته از بس که دو رو و دو رنگ و دروغگو و چاپلوسه. خدا ازش نگذره. من که نمیگذرم

این کلا منو از چشم خانواده شوهرم انداخته از بس که دو رو و دو رنگ و دروغگو و چاپلوسه. خدا ازش نگذره. ...

چه فتنه ای!! خدا نگدره ازش...

نمیدونم والا چی بگم..سعی کن جوری رفتار نکنی ک شوهرتم ی وقت خدایی نکرده هم نظر اون بشه ب مادرشوهرت اینا خوبی کن بهشون احترام بزار نشون بده ک اونی ک ذاتش خرابه اونه نه تو

تغییری هم ندیدی ناامید نشو اونی ک بالا سره باید ازت راضی باشه ک مطمئنا هست.

2706