2733
2739
عنوان

بچه

225 بازدید | 54 پست

سلام دوستان مادرشوهرم مثلا میخواد دلداری بده بهم میگه مردم حاضرن بچه دار بشن بمیره ولی بدونن که میشه ، بعضیا اصلا حامله نمیشن ، آیا شما هایی که باردار نمیشین فعلا شما اینجوری فکر میکنید 

آخه من پارسال زایمان زودرس داشتم بچه امو ازدست دادم دیگه بچه نمیخوام البته قبل اونم یکی از دست دادم کلا دوتا بوده دیگه نمیخوام من که میگم کاش باردار نمیشدم 

متاسفم عزیزم

ببخشید ولی نه من هیچ وقت حاضر نیستم این اتفاق برام بیفته.بااینکه سالهاس منتظرم

عزیزم رفتی دکتر ببینی علت سقطت چی بوده؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متاسفم عزیزم ببخشید ولی نه من هیچ وقت حاضر نیستم این اتفاق برام بیفته.بااینکه سالهاس منتظرم عزیزم ...

مادرشوهرم منظورش اونایی هست که مثلا ۲۰ سال بچه ندارن میگه تو میری دکتر خوب می مونه دعا هم بنویس پرسیدم دعا داری 

دیگه همین جوری باردار نشو

احتمالا مشکل انعقادی داری که اینطور شده

قبلش حتما برو یه سری ازمایش ها رو بده .شاید لازم باشه دارو مصرف کنی تو بارداریت

دیگه همین جوری باردار نشو احتمالا مشکل انعقادی داری که اینطور شده قبلش حتما برو یه سری ازمایش ها ر ...

اون که آره اگه بخوام بیارم آزمایشات سقط و اینا رو میدم پیش متخصص سقط ولی کلا تو فکر بچه نیستم 

2738
دهانه رحمم زود باز شد بیخیال نمیرم دکتر کاش منم نمیشدم بهتر بود 

حتما برو عزیزم

وقفه ننداز تو کارت.زمان رو از دست نده..

با یه قرص و امپول نی نی تو بغل میگیری و همه خاطرات تلخو فراموش میکنی

میگه شرایطت از اونا بهتره

البته من یه دوست داشتم که حرف مادرشوهرتو تایید میکرد

میگفت فقط یه بار باردار بشم که بدونم میشم فقط..حالا سقط هم شد مهم نیست 😔

آخه بیمارستان گفتن دهانه رحمتو باید بدوزی

اسمش سرکلاژه

خیلی راحته.یکی از دوستای منم کرد.طول سرویکس رحمش کوتاه بود

خیلی ها انجام میدن

حالا شاید مشکل ایمنی انعقادی هم دارم نمیدونم

بعد سقط اولم ۶ ماه بعد رفتم پیش دکتر خودم خوب نبود گفت یکم عفونت داری بعدش دارو داد دیگه هم نگفت بیا

بعد سقط دومم ۶ ماه بعدش رفتم پیش یه دکتر دیگه گفت زخم داری دارو داد گفت یکم مونده بازم داد دارو گفت برو پیش متخصص فریز کن متخصص گفت عفونت داری به خاطر عفونت سقط شده 

بعد دکتر قبلی هم گفت حتما دوباره دارو دادم زخمت خوب شده 

البته من یه دوست داشتم که حرف مادرشوهرتو تایید میکرد میگفت فقط یه بار باردار بشم که بدونم میش ...

من میگم اونایی که نمیشن همه نه بعضی ها میگن بشه سقط شه فقط بدونم میشه ولی نمیدونن که سقط خیلی سخته اگه سقط بشه داغون میشن تازه شاید همش سقط کردن از کجا معلوم

منم که سقط کردم برعکس میگم کاش نشده بودم

2706