2737
2734
عنوان

تهوع در هفته آخر بارداری...

23162 بازدید | 18 پست
دوستان 4-5 روز دیگه پسرم به دنیا میاد و من الان حالت تهوع دارم. این تهوع و بی حالی طبیعیه؟

ضمن اینکه من بستنی و یه مقدار شیرینی خوردم احتمال داره این بی حالی از بالا رفتن قند خونم باشه؟ آخه من یه کم قندم بالا بوده و این چند ماه کنترلش میکردم با کم خوردن... یعنی یه امروز که زیاد خوردم اینجوری شدم؟!

از علائم زایمان نیست؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بازم اگه امکانشو داری قند خونتو چک کن اگه بره بالا خوب نیست
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
عزیزم فشارت رو هم حتما چک کن
مخصوصا اگه سر گیجه و سردرد هم داشته باشی
فشار خون بالا خیلی خیلی خطرناکه
ببخشید نمی خوام نگرانت کنم اما اگه فشارت بالا بود سریع باید خودتو برسونی بیمارستان
اونجا با مراقبت همه چی کنترل می شه
فقط هر چه سریع تر فشارت رو بگیر
اگه بالاتر از 14 بود فوری مث برق خودتو برسون بیمارستان
برات دعا می کنم نی نی ات سالم و سلامت بیاد تو بغلت
مراقب خودت باش

2740
منم تهوع دارم آخر هفته 38 هستم....بیخیال....فشارم هم 10 و 11هست .......

منم تو هفته ۳۸ هستم و دو هفته ای میشه تهوع دارم و چندبارم بالا آوردم فشارمم همیشه ۱۰ هست ..نمیدونم علتش چیه ولی نگران نشدم به نظرم جنین فشار میاره به معده ام

منم تو هفته ۳۸ هستم و دو هفته ای میشه تهوع دارم و چندبارم بالا آوردم فشارمم همیشه ۱۰ هست ..نمیدونم ع ...

یادش  بخیر  پسرم  الان  هفت سالشه.اون  پست  برا وقتیه  که  پسرم  باردار  بودم.ممنون  از  ریپلای.😍 

انشاا...که  خیره  و  مشکلی  نباشه.قدم  نی  نی  براتون  مبارک

نور
یادش  بخیر  پسرم  الان  هفت سالشه.اون  پست  برا وقتیه  که  پ ...

واای عزیزم😍😍😍 الهی که پسرت همیشه شاد و سالم کنارت باشه 😘😘

دختر منم دو ماهش شده.. خیلی خوشحالم که روزای سخت بارداریم تموم شد😍😍