2737
2734
عنوان

شیرخشک آ.ال ۱۱۰

1196 بازدید | 10 پست

سلام

بچم اسهال شده بود.دکتر گفت تا دوهفته بهش شیرخشک آ.ال ۱۱۰ بدم.

حالا هم اسهالش خوب شد و هم دوهفته گذشت.بچم خوب شیرخشکشو میخورد،میشه بازم ادامش بدم یا حتما باید برگردم ب شیر قبلی؟

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊

فردا زنگ بزن از دکتر بپرس

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

دکتر دخترم میگفت میتونی بازم بهش بدی مثل شیرخشکای دیگه اس ولی بهتره خوب شد شیر قبلیش رو بدی 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر دخترم میگفت میتونی بازم بهش بدی مثل شیرخشکای دیگه اس ولی بهتره خوب شد شیر قبلیش رو بدی 

ممنون گلم

چرا قبلی بهتره؟آخه یکی از دوستامم میگفت همینو ادامه داده بود و راضیم بود

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
2731
ممنون گلم چرا قبلی بهتره؟آخه یکی از دوستامم میگفت همینو ادامه داده بود و راضیم بود

اخه بدون گلوکز هستش هیچ طعمی نداره وزن هم نمیده طبیعتا 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

قبلا چه شیرخشکی میخورد؟خب میتونین مارک شیرشو عوض کنین اگه قبلی رو خوب نمیخوره سوپرتمیل عالیه هم شیرینه هم چرب وزن دهیش خوبه امتحان کن

2738
اخه بدون گلوکز هستش هیچ طعمی نداره وزن هم نمیده طبیعتا 

عزیزم‌اینطور نیست اصلا. اگر اینجوری بود ک بچه هایی ک‌عدم‌تحمل لاکتوز دارتد اصلا کزن نمیگرفتند..!   قند شیر نیس ک سبب افزایش وزن میشه

عزیزم‌اینطور نیست اصلا. اگر اینجوری بود ک بچه هایی ک‌عدم‌تحمل لاکتوز دارتد اصلا کزن نمیگرفتند..! &nb ...

منظورم این نبود که اصلا وزن نمیگیرن ولی به نسبت شیرخشکی مثل سوپرامیل و... کمتر وزن میده و مناسب برای زمان اسهال هستش تاپیک برای خیلی وقته پیشه 🙄