2737
2739
عنوان

یه سوزن به خودت یه جوآلدوز به مردم

151 بازدید | 15 پست

خواهر شوهره من واسه ما که بود از بدبختیایی که خودش کشیده بود با آب و تاب تعریف میکرد که ما توقعمونو بیاریم پایین بماند که ماهم توقعی نداشتیم،آنچنانی،خلاصه زندگیمو بهم ریختن،بعد نوبت دخترای خودشون که شد ما تازه فهمیدیم دنیا دسته کیه ،امان از بد ذاتیه این آدمهای خودخواهه به تمام معنا،الهی خدا سره جاشون بنشونتشون ،هرچی برا ما بد بود برا اونا اکی بود لعنتیای مرض

نمیرنم از جلو چشام خفه شن حداقل

یا عماد من لا عماد له,,,,

ما رو مجبور کردن تو یه پارکینگ ۴۰ متری ازدواج کنیم،حالا دخترشون تو طبقه ی بالای خونه ی مادرشوهرش که ۲۰۰ متره راحت نیست باید خونه ی مستقل داشته باشن.😐

یا عماد من لا عماد له,,,,

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما رو مجبور کردن تو یه پارکینگ ۴۰ متری ازدواج کنیم،حالا دخترشون تو طبقه ی بالای خونه ی مادرشوهرش که ...

منو مجبور کردن پیش خودشون و بدون امکانات زندگی کنم ولی دختراشون همه جدا و با امکانات کامل

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738

خوب شوهر کردن به چه قیمت کوتاه نمیومدی از خواسته هات الانم دیگه گذشته فراموشش کن انشالله خدا انقدر بهتون بده تو بهترین خونه زندگی کنی و حسرت هیچی و هیچ کس و نخوری مهم زندگی  راحت با شوهر داشته وگرنه ادم تو قصر باشه خوشبخت نباشه ارزش نداره 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2706