2733
2734

خانم ها سلام .یک سوال داشتم دوست دارم صادقانه جواب بدید..

من در عقدم .رابطه دوطرفه محترمانه ای داریم با هم .من دوستشون دارم .(احتمالا خانواده همسرم هم دوستم داشته باشن ،نمیدونم!)

حالا مادرشوهرم مثل اینکه دیروز نذری داشت..(اینم بگم همه خانواده همسرم و من در یک شهریم و نزدیک هم!)

انشب با همسرم بیرون بودیم گفتند ک مامان  دیروز نذری درست کرده براتون اوردم ،منم تشکر کردم و گفتم زحمت نمیکشیدید و همین ک شما خوردی انگار من خوردم .

بیست دقیقه پیش رسیدم خونه ..همه  خانوادم خواب بودن منم کلید نبرده بودم .همسرم هر چی گفت بیا خونه ما ،مامانینا رو بیدار نکن منم گفتم ممنون مزاحم نمیشم .(به خاطر ناراحتی ک از نوصوع داشتم حاضر بودم مادرمینا رو ازخواب بیدار کنم  ولی دوست نداشتم برم خونشون )

خانم ها من دلخور شدم یکم از خانواده همسرم.مطمن هستم ک مادرشوهرم تنهایی نذری درست نمیکنه و سخت هس براشون .حتما دختراشون میان کمک.(یکی از خواهر شوهرام نزدیک ماست وکلا بخواهیم خونه هم بریم بیست دقیقه طول میکشه از بعد زمانی) و حتما جاریم هم میاد ،منطگرم اینه همه هستند دیگه .حتی شاید برای شام هم مونده باشن ،منطورم شامش نیست ها اینکه همه الضای خانواده  باشن یکی نباشه ،بهش نگفته باشن این خوب نیست دیگه ،یک حور بی احترامی ب فرده ..من دوست دارم چند وقت یکبار خونشون برم حتی برای خواهرشوهر مجردم کادو گرفتم به خاطر زحمت هایی ک میکشه وقتی میریم خونشون .با خودم میگفتم به همسرم میگم یک روز بریم خونه مامان،ولی دیگه دلم نمیخواد برم 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

همسرت هم مقصره میتونستی محترمانه به همسرت بگی دوست داشتم منم بودم البته من بودم نمی رفتم چون دوست ندارم زیاد کار کنم واسشون پر رو میشن

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 

اول از همسرت بپرس ببین همه بودن بعدم ازشون تشکر کن برا نذری و اگ همه بودن و مطمئن شدی بعد از تشکر بگو اتفاقا دوس داشتم بیام کمکتون..من نذری و اینا خ دوس دارم

اگه میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستین.لطفا منو لایک نکنید مرسی دوستام..
2706