2737
2739

هرکی فضیلت خانمو میبینه حتما یاز رو هم میشناسه.بچه ها من بیشتر شبا این پسره میاد تو خوابم.حدود ۳  ۴ ماه پیش فیلمو دیدم ولی شخصیت یاز رو خیلی دوس داشتم  کلا  .نکنه عاشقشم میاد تو خوابم ؟؟؟استغفرلا نصفه شبی زده ب سرم.تو خواب هم همیشه من معشوقشم.

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

اتفاقا ازش متنفر بودم😃 کلا از همه اشون به جزء اجه متنفرم😐  فیلمس هم که مزخرفه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که فیلمشو ندیدم ولی بگو توی خواب چیکار میکنین شیطون؟؟؟؟😁😁😁

خواب دیشبم رو بگم.ی خونه بزرگ بودیم بعد کبی دختر خوشگل و خوشتیپ دورش جمع شده بودن   مث این موزیک ویدیو ها هست ک دور خواننده میشینن میرقصن.اینطوری.بعد من عادی رد  میشدم بهم اشاره میکرد ک بیا نجاتم بده از دست اینا.منم رفتم نجاتش دادم فک کنم  ط😃😃😄😃😅

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
الان یاز هم آمد تو خواب من و گفت چقدر تو را دوست داره.  به جان فضیلت خانوم راس میگما

شوخی میکنی جان من 

الان یاز هم آمد تو خواب من و گفت چقدر تو را دوست داره.  به جان فضیلت خانوم راس میگما

بهش میگفتی من شوهر و بچه دارم ولی خداییش شوهرم ازش سرتره  منتها نمیددنم چرا این مرد میاد تو خوابم همش

2738
🤣🤣🤣🤣 عیبی نداره اگه در همین حده. کمکش کن 😅😅😅

😃😂😃😂

بهش میگفتی من شوهر و بچه دارم ولی خداییش شوهرم ازش سرتره  منتها نمیددنم چرا این مرد میاد تو خوا ...

اگر باز آمد حتماً پیغام ات میرسونم. 

ولی شواهد میگه تو زودتر میبینیش، بهرحال دیدیش بهش بگی همین حرف دیگر نمیاد سراغ ات. 

باز هم آمد اطلاع بده 

✨لطفا برای حاجتم دعاکنید...غریبو بیکسم😔منم مثل خواهرتون🙏🏻💖