2733
2734
عنوان

دخترم

220 بازدید | 21 پست

خانما دخترم ۱۸ ماهش تموم کرده

الان ۷ ماه دندون درنیاورده

تا ۱۱ ماهگی ۶ تا درآورد دیگه درنمیاره 

خیلی نگرانم

دکتر بردم بهش زینک سافت داد و گفت ببر جلو آفتاب 

ولی الان یک ماه هم زینک سافت میدم هم آفتاب میبرم ولی باز خبری از دندون نیست

کسی بچه اش اینجوری بوده

مهم نیس از خون دادی کمبود نداشته باشه

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=91037812]پسرمنم تا ۱۲ ماهگی ۶تا دراورد الانکه ۱۷ ماهشه هنون ۶ تارو داره .دیروز دیدم یدونه هم از پایین  د 

آخه بچه های از دخترم کوچکتر دندون هاشون کامل شده

ولی دختر من که بزرگتر فقط ۶ تا داره

نه ندادم دکتر بردم چیزی نگفت درباره از خون ممکن از کم خونی باشه

نه بابا دندون دراوردن ربطی به کم خونی نداره.علائم کمخونی بیخوابی بی اشتهایی بیقراری غذا نخوردن بیحالی  ایناس

2738
نه ندادم دکتر بردم چیزی نگفت درباره از خون ممکن از کم خونی باشه

از کمبود ویتامین دی ولی کلا دندونا اخر دیر درمیان اصن جای نگرانی نیس فوقش ی امپول ویتامین بش میزنن س سوته درمیاد  هر چ دیر تر در بیاره دیر تر خراب میشه بهتر دختر منم خیلی وقته دندون ور نیاورده

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
حتماکمبودکلسیم دادهذزیادشربت کلسیم ندب بخداخواهرمن انقدربه دختربیچارش دادالن دندوناش خیلی گنده وناجو ...

نه اصلا سرخود دارو نمیدم

ولی در کل شیر کم میخوره 

تو ۲۴ ساعت شاید ۲۵۰ سی سی بخوره

[QUOTE=91037812]پسرمنم تا ۱۲ ماهگی ۶تا دراورد الانکه ۱۷ ماهشه هنون ۶ تارو داره .دیروز دیدم یدونه هم ...

منم هرکیو میبینم بچه کوچیک داره زود میپرسم چن تا دندون داره چن کیلوء .دیگه انقد ازهمه پرسیدم همه میدونن چه سوالی میخوام بپرسم . هرچقد دیر تر دربیاره دیرتر هم خراب میشه نگران نباش .پسر من تو۹ ماهگی دندون دراورد بردم دکتر گف نگران نباش هرچقد دیرتر بهتر

دخترت چند ماهش و چندتا داده

۲۲ ماهش ۱۲ داره البته شیر خودمو خیلی میخوره

2706