2737
2739
عنوان

دعا كنيد باردار نباشم 😥😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1490 بازدید | 164 پست
کاملا موافقم ، یه نفر رو میشناسم چهارمین بچش رو حامله شد خانومه گفت  الا و بالله نمیخوام و نمیخ ...

اونروز ی سخنران میگفت در عجبم از اونایی که چیزی رو که خدا صراحتا تضمین کرده نگرانشن و خودشونو به اب و اتش میزنن و حر کار براش میکنن حتی حرامولی چیزی رو که خدا تصمینش نکرده رو نگرانش نیستن 

خداروزی بنده هاروتصمین کرده ولی همه در اب و تاب و برای اخرتی که تصمین نشده ومشخص نیس بهست بری جهنم بری بی خیال 

خدا خودش به هممون کمک کنه و هدایتمون کنه 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

من استارتر ی جیزی میگم تو گوش کن.فقط حکمت خدا بی دلیل نیس.من میدونستم تنبلی تخمدان داشتم و حدود30سالم بود ازدواج کردم جلوگیری نداشتم ولی باردارنشدم بعدش ترس از اینکه بچه دار نشن با قرص و دارو باردارشدم.شوهرم گفت سقط کن من الان بچه نمیخام امادگیش ندارم شرایطش ندارم....هنوز یکسال نشده بود ک باردارشدم خودم محکم پشت بچم وایسادم.خونواده شوهرم هم هیچ اظهار نظری نداشتن اصلا من حمایت نکردن.شوهرم ی داداش داره با ی خواهر.خواهر مجرد.داداشم بچه دارنشد.دخترم با سختی دنیا اوردم الان بیا و ببین چلچراغ خونواده شوهرمه.همشون هلاک دخترم هستن اینقد مادرشوهرم حساسه ک تو فکرش تا صبح نمیخابه....من هیچ احترامی اول تو خونوادش برام قایل نبودن خیلی بدی ازشون دیدم.جاریم دختر گل و عروس تکشون بود واسش میمردن...الان کار خدا رو ببین.الان تازه یادشون اومده ک هوام داشته باشن و حمایتم کنن و احترام بزارم.حالا همون عروس دسته گلشون ک پاهاش هم لیس میزدن.الان اون سرطان رحم گرفته و کلا رحم و تخمدونا دراوردن و الان تحت شیمی درمانیه و از منم قایمش کردن فک میکنن خبر ندارم...دخترم اومد شور و هیجان و برکت و ثروت و احترام و همه چیز برام اورد.ارزش سختی ک براش کشیدم و داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نمیری الان بیبی بزنی....تا صبح طاقتت میاد برو دیگه

زدم اينهاش

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2731

[QUOTE=91041869]من استارتر ی جیزی میگم تو گوش کن.فقط حکمت خدا بی دلیل نیس.من میدونستم تنبلی تخمدان داشتم و حدود30سال ...[/QUOTE

چه حس خوبی به ادم دست میده ایشالا دکتر شدنشو جشن بگیری

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
زدم اينهاش

خب نیستی دیگ‌ حرص نخور

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.

اول میزدی این همه الکی ناشکری نمیکردی.... منفیه خیالت راحت

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
2740
[QUOTE=91041869]من استارتر ی جیزی میگم تو گوش کن.فقط حکمت خدا بی دلیل نیس.من میدونستم تنبلی تخمدان د ...

ممنون عزیزم لطف داری.اصلا خیلی تو چشمه ک اینقد میترسم.خونواده شوهرم اینقد بهش حساسن.ک روح و روانم بهم ریختن.پتدرشوهرم باید زنگ بزنه بپرسه ک چن بار دخترم در روز پی پی میکنه و چ رنگیه.😐

من استارتر ی جیزی میگم تو گوش کن.فقط حکمت خدا بی دلیل نیس.من میدونستم تنبلی تخمدان داشتم و حدود30سال ...

😍😍😍😍ان شالله عروسیش 👰👰❤❤

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
زدم اينهاش

اوه چه باکلاس 😓😓

2706