2737
2739
عنوان

طلا ارزون شده؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 44 پست
اره من دیروز گرفتم با اجرتش گرمی ۵۰۰ شد..طلا ۴۲۱ بود

اوووووه اینجوری ک نمیتونم بخرم بایدصب کنم اززونتر بشه😢😢😢😢

عزیزم میشه ازش عکس بدی ببینم

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
خلاصه که خیلی روش میکشن طلافروشا اگه برا پس اندازه سکه به صرفه تره

نه عزیزم دوس دارم تو دستمم باشه

اما خیلی گرون حساب میکنن ک😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ده و نیم گرم..۵۲۵ تومن...از این دسبند و گوشوارشو داشتم..گفتم پلاکشم بگیرم بزار ست بشه

عاااالیه عزیزم مبارکت باشه به خوشی استفاده کنی😍😍

دعاکن منم بتونم بخرم هیچی طلاندارم😢

ده و نیم گرم..۵۲۵ تومن...از این دسبند و گوشوارشو داشتم..گفتم پلاکشم بگیرم بزار ست بشه

ینی حدودا همین پنج و نیم واست دراومد خیلی گرررررونه😥😥😥😥

2731
ینی حدودا همین پنج و نیم واست دراومد خیلی گرررررونه😥😥😥😥

اره..پارسال ۷۰ گرم فروختم....بخاطر خونه خریدن...از تیر پارسال شوهرم پول داشت ۵ تومن ولی نمیخرید دیروز خودش گفت بیا بریم بخریم....خواهراش و مامانش کلی طلا دارن میگه تو نداری ناراحت میشم

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...

اصلا نمیشه پیش بینی کرد.از آبان پارسال طلا هی بالا پایین میره مثلا اونموقع هم ۴۹۰ الی ۵۰۰ بود بعد امد پایین بعد دوباره بالا.اما اگه نمیخوای طلا رو طی مدت کوتاه بفروشی به نظرم بخر،اما اگه میخوای بخری و زیر یکسال بفروشی ریسکه.ما فامیلمون پارسال ۴۹۰ بود خرید الان بدبخت پول لازمه حتی اگه طلا بشه ۴۹۰ باز ضرر میکنه اگه بفروشه.

2740
اصلا نمیشه پیش بینی کرد.از آبان پارسال طلا هی بالا پایین میره مثلا اونموقع هم ۴۹۰ الی ۵۰۰ بود بعد ام ...

نباباعزیزم دوس دارم تودستم باشه چون فامیلامون خیلی حساسن ک عروس بایدطلاداشته باشه 

چون طلاهامو فروخته بودم همشو واسه بدهی تو ارزونی😢😢😢😢😭😭😭

جانم عزیزم

توی یکی از تاپیکا گفته بودین دانشجو ارشد زبان هستین خواستم بپرسم دولتی هستین یا آزاد ؟اگه آزاد هستین شهریه هر ترم حدود چقدره و اینکه گرایشتون چیه ؟

ببخشید سوالاتم زیاد شد .

توی یکی از تاپیکا گفته بودین دانشجو ارشد زبان هستین خواستم بپرسم دولتی هستین یا آزاد ؟اگه آزاد هستین ...

من ارشدم ولی مهندسی

زبان نیستم

ولی دوستم زبان

آموزش زبان انگلیسی شبانه میخونه

ترمیی حدود 3 تومن میده

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد....