2737
2739
عنوان

😸😸بیاین از سوتیایی که اوایل اشپزی و خونه داری دادین بگین 😸😸

| مشاهده متن کامل بحث + 5363 بازدید | 232 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو فسنجون به جای رب انار شیره انگور ریختم اونم به مقدار خیلی زیاد 

بعد واسه این که آبروم جلو شوهرم نره آخه از سره کارش درخواست فسنجون داده بود که براش درست کنم 

منم برداشتم مرغا گرفتم زیر شیر آب که شیره انگورش بره بعد باز دوباره مزه کردم دیدم هنوز مزه شیره انگور میده دوباره گرفتم زیره شیره آب خوب با دستم فشار میدادم 

آخر سر هم تفاله مرغ دوباره با پیاز سرخ کردم رب انار زدم و اینچنین شد که همسری عاشق دستپختم شده😍🤗🤗

😅😅😅😅😅 من اول ازدواجمون شوهرم گفت شیر موز بیار بخوریم. ... منم رفتم شیر گرم کردم موز هم رنده کر ...

اخخخخخخ

موهای سفیدی که هی داره روی سرمون زیاد میشه.👨‍🦳👨‍🦳👨‍🦳.ارث بابامون نیست.‌‌‌‌😉😉😉....حرف های توی دلمونه🖤🖤🖤
چون مجردیم هم خونه بابام زیاد آشپزی میکردم  خرابکاریهام همونجا بود  وقتی ازدواج کردم همچی ...

سايو جانم به كمكت احتياج داشتم دوستم تو تل پيام دادم جواب ندادي😔😔

خداياشكرت....❤️ 
2738

من اولین بار مهمون دعوت کردم واسه شام از ساعت ۳ گذاشتم مرغا جوشید. کلا وا رفته بودن

یبارم شله زرد درست کردم انقد هول بودم که برم به کارام برسم بجای گلاب عرق نعنا ریختم

یبارم خاله های شوهرم دعوت بودن نهار. اومدم زرنگی کنم قیمه رو از شب قبل گذاشتم ولی ساعت ۱۲ ظهر دیدم یادم رفته لپه بریزم

دیشب کتلت درست کردم بعد نصفش و سرخ کردم و نخوردم ازش گفتم حتما بی نمکه. بش کلی نمک زدم و بقیشم سرخ کردم .شوهرم یکی میخورد میگفت بی نمکه یکی میگفت شوره 😂😂😂😂میگفت دستت درد نکنه معدم و سوپرایز کردی

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍
من خواستم حلیم درست کنم گفتم کی حوصله داره چند ساعت پای گاز بمونه بعد از نیم ساعت ی همزن اوردم قشنگ ...

با پرک گندم اگه درست کنی دقیقا پرک + آب دوساعت بپزه بعدش با هم زن میزنی و گوشت اضافه میکنی 

عالی میشه

یبار دخترخالم میخواست شامی گوشت درست کنه بهش گوشت نزده بود😂😂

خودمم یبار قیمه درست‌کردم شور شد بهش سرکه زدم بعدم سیب زمینی انداختم

وای یه چیز بدمزه ای شده بودا😂😂😂 تازه ماه رمضونم بود برای سحر پخته بودم😂😂

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️

من چون تو خوابگاه همه چیز رو قاطی بازی می‌کردم تو ماکارونی می‌ریختم همه دوس داشتن ف کردم خانواده شوهرمم اونجورن.نمیدونستم شدید شدید وسواس غذایی آن و حتی پیاز تو غذام ب زور میخورن. 

منم قشنگ با سلیقه سیب زمینی سوسیس جعفری ذرت هویج رنده شده قارچ سویا گوشت چرخ شده. ریختم تو ماکارونی. 😢😢😢😢😢

بخدا با خودم میگفتم الان میگن چ با سلیقه و کدبانو. 

ولی 

دیگه هیچوقت ازم نخواستن درست کنم. 

2706