2733
2739
عنوان

واقعاعاشق همسرتون وزندگیتون هستید?

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 141 پست
باشه عزیزم من که میدونم خوشگلی   هر طور دوست داری

تو لطف داری گلم❤

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونایی که دوست دارن عشق رو درزندگی شون جذب کنن  توصیه می کنم چالش چهل روز خوشبختی شرکت کنن خیلی ...

چی هست؟

بهترین اتفاق زندگیم اینه که دیگه نیستی.کاش خدا یه برنامه بزاره دیگه کلا نبینمت😅
ما خیلی همدیگرو دوست داشتیم با اینکه مامانم مخالف بود بعد ۸ماه خواستگاری بالاخره بهم رسیدیم ولی بعد ...

من ب تجربه برام ثابت شده هیچ بزرگتری الکی نمیگه نه! واقعا چیزایی میبینن ما حتی تو خابم نمیبینیم!بعدها میفهمیم

بهترین اتفاق زندگیم اینه که دیگه نیستی.کاش خدا یه برنامه بزاره دیگه کلا نبینمت😅
چی هست؟

به تاپیک (خوشبخت_ترین_زوج) برین واونجا تاپیک چالش چهل روز خوشبختی رو بخونید مطمعنم عاشقش میشید من متاسفانه نمی تونم منشن کنم 

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
من ب تجربه برام ثابت شده هیچ بزرگتری الکی نمیگه نه! واقعا چیزایی میبینن ما حتی تو خابم نمیبینیم!بعده ...

اره دقیقا

کاش زمان به عقب بر میگشت

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2738

میخوای ماجرای اشناییم را بگم با شوهرم استاتر ؟ کیف کنی؟یه بار تایپ کردم میتونم برات بذارمش 😀😀

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

اینقدر شوهرم منو دوس داشت که من میترسیدم کسی چشممون بزنه الان دو هفتس مدام بهم میگه من تو رو نمیخام بخاطر بابات باهات زندگی میکنم خستم ازت زندگیم خوب نیست منم که برا هر چیز کوچیک اشکم درمیومد فقط مریزیم تو خودم میگم کوتاه بیام ببینم چی میشه 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
2706