2733
2734

خودم زیاد کافه میرم و فست فود زیاد میخوریم...اما رستوران حداقل ماهی یکبار 

خواب بودم بیدار شدم لغو کاربری شدم....دیگ ب کاربریامونم رحم نمیکنن لا مروتا😢😢از این ب بعد فقط میخوام ی گوشه بشینم گیتارمو بزنم🎻😢منو چه ب سیاست😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جوری با پسرت میری بیرون؟ من از وقتی بچم دنیا اومده حتی دلمم نمیخواد برم رستوران😓

چرا؟؟

من پسرم ۸ ماهشه بارها رفتم

من بیشتر جیگرکی و فست فودی میرم...رستوران  و غذای برنجی بیرون ندوست

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
2731

من غذای بیرون رو خیلی دوش دالم ولی نمیتونم بخورم ناراحتی معده دارم بخاطر ادویه های زیادی ک میزنن من هروقت میخورم گلاب ب روتون بالا میارم حتی عروسی هم میرم شام نمیخورم آشپزی هم میکنم فقط ی کوچولو نمک میتونم بزنم ب فلفل و زردچوبه و... وحشتناک واکنش نشون میدم

سالی دو بار. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2740

ما قبلا زیادمیرفتیم هفته ای یکبارحالا ن اینکه خیلی جای توپ بریم جاهای معمولی باقیمت مناسب اما الان هم بخاطراینکه گوشتا معلوم نیس گوشت چی هستش هم بخاطرهزینه بالا زیادنمیریم بیشترسعی میکنیم ازوقتی هوا گرم شده هفته ای ده روزی یکباربریم یه بستنی ابمیوه ای چیزی بخوریم ک زیادم خرجش بالانزنه

البته من از گرونیم نیست یه چیزایی شنیدم که به غذای بیرون بی میل شدم مخصوصا ساندویچیا و فست فودا که اغلب پسرای جوون هستن یه جا خوندم که پسرای مجرد خب ممکنه در حالت ناپاک و به اصطلاح شرعی جنب باشند و فکر کثیفی دستاشون حالمو بهم میزنه 

تقریبا ماهی دو بار حالا غذای بیرون که خیلیم خوب نیست هرچی نخوری بهتره دیشب کباب گرفتیم مثلا گلپایگانی بود افتضاح بود افتضاح

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
2706