2737
2739

بچه ها امروز بازم روزه بودم خیلی اروم داشتم واسه خودم قران میخوندم یهو دیدم شوهرم گل خریده اومده خونه گوشیش شکسته بودچندروزه گوشی دیگه ای گرفته بوداستفاده میکرداورد داد بهم خطشم داد بهم گفت تاهروقت دلت خواست پیش خودت بمونه دلم نمیخادبیشترازاین عذاب بکشی توام بالاخره ادمی بدی درحق من نکردی ونداشتی بعداین همش کنترلم کن کلی پای قرانم گریه کرد قسم خوردکه دیگه حتی ازاب خوردنشم باخبربشم گفت هرجا بگی میریم هرچی بگی گوش میکنم چون ما یه دخترداریم دلم نمیخاد دخترم تقاص کارای منوتواینده پس بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر عالللی 😍شروع دوبارتونو تبریک میگم‌فقط گلم برای منم دعا کن حالا ک دلت پاکه

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
2738

بهم گفت ک اره دخترخاله ات اومد هی گفت این شماره روبزنید توگوشیتون منم همون لحظه گفتم شماره کیه گفت شمابزن بهت میگم زودبزن تاخانمت نیومده میگه منم نزدم مرگ بچه امونو قسم خورد روقران قسم خوردبهم گفت انقدر بیشرف وبی ناموس نشدم توروپیش خانواده ات خاروذلیل کنم واسه همین اونشب عصبانی شدم چون توحرفامو باورنکردی سوختم ازعکس العملت

من ی پستی چن دیقه پیش گذاشتم ینی ی تاپیک ببین شاید لز اون راه به حاجتت رسیدی خانم گل

انقد از این کارا کردم ولی انگار خدا نمیخواد نگا کنه

من چله عاشورا رم گرفتم انقدم التماس کردم خدایا بزار اربعین بیام کربلا شاید به واسطه حسین احابتم کردی ولی منو شکست... 

2706