2733
2739
عنوان

خداییش فاز این دکترا چیه 😒😒😠

1555 بازدید | 135 پست

رفتم دکتر پوست قرص دروسپیرنون داده نپرسید برای چی داده!

صد بار اونجا بهش گفتم خانم محترم من دیابت وابسته به انسولینم حواست باشه گرفته اینو نوشته آوردم خونه بروشورشو باز کردم دیدم زده ممنوع برای بیماران دیابتی با تاکید

زنگم میزنم مطبش جوابگو نیست نیگه باید دوباره ویزیت شی

چه قدر بدشانسم میرم مطب هر دکتری محاله بدون دعوا نیام بیرون یا اطلاعات اشتباه میدن یا داروی اشتباهی 

😒😒😒

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین تو اخه خیلی چیز حالیته😂😂😂

وجدانا من میخورم 

دکترارو هم تحسین میکنم 😂😂😂

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2731
2738

با احترام به دکترا ولی خیلی دکترا پولکی شدن اصلا دقت نمی کنن برای خود من ام اس تشخیص دادن روماتیسم تشخیص دادن تومور مغزی تشخیص دادن فقط ایدز و سرطان مونده 

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
ببین تو اخه خیلی چیز حالیته😂😂😂 وجدانا من میخورم  دکترارو هم تحسین میکنم 😂😂😂

دوتا دکترم تو همین سایت کفتن ممنوعه برای دیابتی ها خود بروشورش زده برا دیابتی ممنوع 

کلیه های من آسیب ببینه تو جوابگو هستی نیای اینجا خوشمزع بازی درمیاری

با احترام به دکترا ولی خیلی دکترا پولکی شدن اصلا دقت نمی کنن برای خود من ام اس تشخیص دادن روماتیسم ت ...

برا منم اصلا خودشم نفهمید چی گفت خیلیم معروفه

همونجا توی داروخونه از دکتر مبپرسیدی میگفتن بهت.بعد برمیگشتی ب دکترت میگفتی داروخانه چی گفته

دقت نکردم دیگه خواهر اونجا 

دوتا دکترم تو همین سایت کفتن ممنوعه برای دیابتی ها خود بروشورش زده برا دیابتی ممنوع  کلیه های ...

وا چته 

میگم یعنی شما از علم پزشکی سر در میاری  و بروشور میخونی

من باشم میخورم 

خیلی بد حرف زدی 

بای

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2706