2733
2739
عنوان

اغتشاش علیه سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 3172 بازدید | 215 پست
درسته ولی گفتنش اینجا هیچ دردی دوا نمیکنه.ممکنه یه افرادی باشن که الکی بدبین شن به زندگیشون یا کلا ا ...

خب شاید باعث بشه تو انتخاب ادم زندگیت سختگیر تر بشی و ب هر کسی اعتماد نکنی

بهترین اتفاق زندگیم اینه که دیگه نیستی.کاش خدا یه برنامه بزاره دیگه کلا نبینمت😅

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اخه من خیلی جاها تو نی نی سایت دیدم خانوما گفتن از وقتی داستان خیانت فلانی رو خوندیم به شوهرم مشکوک ...

از نظر من بهتره اون تاپیکارو نخونی،چون ناخواسته هم روانت و بهم میریزه هم شک و توی دلت میکاره ،بعدم یه چیز و از من بخاطر بسپار زندگی که توش خیانت اتفاق می افته چه این خیانت از طرف مرد باشه چه زن ،مسلما یه جای اون زندگی میلنگه حتما و صد در صد یه جا طرف مقابل خواسته یا ناخواسته کم گذاشته که طرف رفته دنبال یکی دیگه،وگرنه کسی که چشم و دلش سیر باشه هیچ وقت دنبال سفره پهن مردم نمی گرده

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2731

به نظر من كسايي كه فوري كزارش ميزنن يه سري ادم عقده اي هستن كه كسي تو تاپيكاشون نميره اينجوري تلافي ميكنن وگرنه هيچ كسي رو زور نكردن حتما تو اين بحث بايد شركت كنه يا بخونه خوشتون نمياد برين جاي ديگه 😒😒😒

موافقم

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

خدایی یه کاری کنین این تاپیک بره تو پربازدیدا 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
خدایی یه کاری کنین این تاپیک بره تو پربازدیدا

اصلا شلوغ نشده😑

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین