2737
2734
عنوان

باردارا بیاین

73 بازدید | 13 پست

من امروز ی لکه خفیف دیدم دیگه بعد اون لکه ای ندیدم منشی دکتر جوابمو نمیده اما دکترم اول حاملگیم گفت هروق لکه دیدی دوفاستون بخور چیکارکنم بخورم؟؟چون یبار بیشتر لکه ندیدم توروخدا جواب بدین

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هفته پنجم دو روز پیش یه لکه دیدم دکتر بهم گفت اهمیت نده اگه خونریزی زیاد همراه با درد داشتی برو اورژانس. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2731

عزیزم به نظر من دکتر بری بهتره خود من لک میدیدم دکترم بهم شیاف داد گف تو سه ماهه اول عادیه و.... منم توجه نکردم و نه هفته باردار بودم که خونریزی کردم تو سونو بهم گفتن رشدش تو شش هفته متوقف شده و سقط شدو.....

خدایا شکرت 🙂🙂🙂
2738
من خوردم الان وای

حالا چه اشکالی داره؟ محکم کاری کردی. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
تا چند روز بخورم معلوم نی کی نوبت گیرم بیاد منشی لامصبم جواب نمیده

نمیدونم. اگه خیلی نگرانی یه دکتر دیگه که راحت و سریع وقت میده برو واسه چک.