2737
2739
عنوان

توروخدا بچه دار نشین

2897 بازدید | 166 پست

اگه مثل منین که از سرماخوردگی دارم  میمیرم اما بچم نمیزاره حتی ۱۰ دقیقه چشمامو ببندم چشم بستن به درک حتی نمیزاره بشینم توروخدا بچه نیارین بیچارتون میکنه تمام زندگیتون عوض میشه آرزوی یه خرید یه خواب ۲ ساعته یه وعده غذا راحت خوردن اصلا آرزوی همه چیزو به دلتون میزاره بچه . فقط خواهشا الان یه عده مثبت نیان بگن ناشکری نکن و همه اینجورین چون این ناشکری نیست درد دله عقدس گله اس همه بچه هام مثل امثال بچه من نیستن که از صبح تا خود ساعت ۱۰ شب فقط یک ساعت اونم با زور دارو بخوابه که حتی خود دکترام تو کارش بمونن . از بس به بچه های دیگه نگاه کردم و حسرت خوردم مردم نه خواب خوب داره نه غذا میخوره نه آرومو قرار داره بدتر از همه اینا شوهرمه که بهم میگه تو مارو مریض میکنی من به خاطر اینکه دستم رو بچه بلند نشه خودمو میزنم پاهام کبوده صورتم سرخه یه حال از من نمیپرسه فقط میچسبه به پسرش قربون صدقش میره منم گفتم اگه ادعات میشه فقط یه روز یه روز تا ۹ شب نگهش دار میام حالتو میپرسم ساکت شد چیزی نگفت الانم اومدم تو اتاق گفتم نمیخوام ریختتونو ببینم 

این نیز میگذرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واااا

عزیزم صبرت رو زیاد کن 

بچه عشقه 

صد البته سختی هم داره که بهشت رو به نامت میکنن

الکی که نیس

کشوری که داره ماهواره و پهپاد و موشک و تانک می‌سازه رواست مردمش تو پراید و پژو جنازه بشن؟! 
2738

وای منم از دست پسرم خودمو میزنم ک اونو نزنم😔😔😞گاهی اوقات😑😑

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

😕

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  

این نیز میگذرد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

عجب مادر صبوری ...عزیزم افسرده شدی فکر کنم ...بیا یکم حرف بزن خالی شو ..حق داری خستگی بی خابی آدم کلافه میکنه ..اما بهشت که زیر پای مادر الکی نیس 😅

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2706