2737
2734
عنوان

ت ل گ رام بازها بیاین یه لحظه

194 بازدید | 16 پست

ازچه برنامه ای استفاده میکنین آخه

من هزارتا نصب کردم یکی از یکی بدتر

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پ روکسی از کجا باید پیدا کنی؟

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
2738
ازنظرسریع بودن ک همشون افتضاحه ولی آگه تل بدون فی.لترمیخای موبوگرام بدون فی.لتر یا تل.گرام پلاس خوبه

پلاس نصب نمیشه که

موبو گرام از اینایی که پیام های تبلیغاتی میده خوشم نمیاد

پ روکسی از کجا باید پیدا کنی؟

اول تل اصلی رو از گوگل پلی دان کن

بعد ف.یلتر شکنت رو روشن کن

بعد که وارد شدی و اینا اون موقع به پرو.کسی میتونی وصل شی

این چنل پرو.کسی هاش خوبه

@Secureproxies

پیام تبلیغاتی چیه من دارم ک😐

پیام تبلیغاتی دیگه😞

که وقتی گروه هاتو چک میکنی میره که شمار از فلان تل داری استفاده میکنی و این تلگ رام بهتره و لینک میزاره

سلام. ببخشید که مزاحمتون شدم. توی یکی از تاپیک ها خوندم که شما توی کادر سنجش مدارس هستین. و گفته بودین که تشابه ها و تفاوت های بعضی از چیزها رو می پرسن

امکان داره بگین دقیقا چه مواردی هستن؟ 

و همچنین سوالای دیگشون چی هست؟