2737
2734
عنوان

بهترین دکتر بیماریهای مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی)

| مشاهده متن کامل بحث + 210348 بازدید | 153 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام
پسر خواهر من هم وقتی بدنیا اومد تشنج کرد یعنی دست و پاهاشو جمع کرد بدنش سفت شد و یهو لرزید کلی ازمایش داده اما همش منفی بوده گفتن از ازدواج فامیلی بوده الان کلورازپام می خوره یعنی امیدوار باشیم یه روزی خوب می شه ؟؟؟؟؟؟؟
2738
اشرفی و غفرانی وتنکابنی تو تهران دکترا خوبین
بقیه رو نممی شناسم اما امیر سالاری تجربه دارم باهاش که واقعا از مغز و عملکردشو بچه و......................... هیچی نم یدونه فقط یکسری مریض میبینه که ازش مقاله در بیاد و موش آزمایشگاهی
بدون کوچکترین وقتی که برای بچه بزاره اصلا بهش اعتماد نکنین

[QUOTE=39277527]دوستاان اولین بار که بچه هاتون تشنج کردن علائمش چی بوده من نی نی ام زودتر از موعد به دنیا اومد و 12 روز تو nicu بود و فقط بهمون گفتند مشکوک به تشنجه و قرص فنوباربیتال 15 بهش می دم یه دکتر بردمش گفت ویتامین ب 6 هم بهش بده ولی هیچ توضیحی ندادن و نمیدونم علائم تشنج چیه ؟ ممنون میشم توضیح بدید امیدوارم همه نی نی ها به زودی زود خوب بشن الهی امین[/QUOTE

توضیحی ک شما دادید دقیقا در مورد نوزاد ما هم اتفاق افتاد. گفتن باید دو ماه فنوباربیتال بدیم بهش. ولی نگران عوارض دارو هستیم.برای مغز و عصب نوزاد دنبال فوق تخصص می گردیم اصفهان هستیم.سراغ دارید؟

عزیزم منم بچم تشنج بی دلیل کرده یکم بیشتر توضیح بده تا باهم تبادل نظر کنیم

سلام.نوزاد قل اول چند روزه بود که موقع تنفس ریسه میرفت و یهو سیاه میشد.دکترش گفت که تشنجه و باید تا دو ماه داروی فنوباربیتال استفاده کنه.الن که نزدیک یک ماهگیشه منگه و بیحاله همش، دکتر خدایی اصفهان گفتش که با توجه به اینکه زبونش میزنه بیرون از دهنش ممکنه ناشی از عوارض دارو باشه و گفتش باید ببرید تهران پیش متخصص مغز و اعصاب نوزاد...با توجه به تجاربی که دارید لطفا راهنمایی بفرمایید تورو خدا...ممنون

من بچمو می برم غفرانی تهران - محمودیان و پارسا در اصفهان

سلام.تورو خدا جواب بدید.دکتر محمودیان و دکتر پارسا توی اصفهان خوب هست کارشون؟ما باید نوزاد یک ماهه مونو ببریم پیش متخصص مغز و اعصاب.دکتر خدایی گفتن ببرید تهران.اما اگه اصفهان کسی باشه ببریمش همونجا اصفهان.لطفا راهنمایی کنید

2706