2733
2734
عنوان

بهترین دکتر بیماریهای مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی)

| مشاهده متن کامل بحث + 210351 بازدید | 153 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیرحسین هم خیلی کارهاش عقب افتاد سینه خیز که اصلا نرفت ولی 11 ماهگی چهاردست و پا رفت و 15 ماهگی هم راه رفت ولی خب از نظر بینایی خیلی بهش ضربه زد الان عینک میزنه از نظر ذهنی هم همینطور مثلا شناختی و ...
2728
دوستاان اولین بار که بچه هاتون تشنج کردن علائمش چی بوده من نی نی ام زودتر از موعد به دنیا اومد و 12 روز تو nicu بود و فقط بهمون گفتند مشکوک به تشنجه و قرص فنوباربیتال 15 بهش می دم یه دکتر بردمش گفت ویتامین ب 6 هم بهش بده ولی هیچ توضیحی ندادن و نمیدونم علائم تشنج چیه ؟ ممنون میشم توضیح بدید امیدوارم همه نی نی ها به زودی زود خوب بشن الهی امین
2740
سلام دوستان
پسر من از وقتی که به دنیا اومد خیلی خیلی کم می خوابید هر 48 ساعت دو ساعت می خوابید وقتی هم که بیدار بود یا خواب بود دستش یه دفعه ای می پرید ما فکر نمیکردیم مهم باشه تا دوسالش شد گاهی دچار سرگیجه های آنی می شد بردیم دکتر محمود رضا اشرفی مطبش توی دکتر قریب هست متخصص مغزو اعصاب اطفال هستند با اسکن و نوارمغز تشخیص دادن که شبه تشنج داره و شربت کاربامازپین میخوره اسکنش خوب بود اما نوارش مشکل داشت با هزار بد بختی از دکتر غفرانی وقت گرفتم ایشون هم همین نظر رو داشتن و فقط دکتر اشرفی و دکتر تنکابنی رو معرفی کردن اما گفتن اگه دکتر اشرفی دارو رو قطع کردن یا اضافه کردن قبل از انجام هر کاری به من اطلاع بدین
اگه بتونی از دکتر غفرانی وقت بگیری که فوق العادست اگه نه دکتر اشرفی بهتر از تنکابنی هست
موفق باشی
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
سلام مامان علیرضا جان امیدوارم هر چه زودتر پسر گلت خوب بشه الهی امین میخواستم بپرسم الان که قرص میخوره باز هم دستش می پره یا نه ؟ بعد شما چه شکلی قرصو میدید من وقتی بهش میدم بیشترشو میده بیرون با اینکه قند توش میزارم بعد یه سوال دیگه اسکن مغز به چه صورته ؟ دکترش به شما گفت نوارش مشکل داره یا خودتون فهمیدید مال پسرم 4 یا 5 صفحه اش نوشته حرکت اما نفهمیدم یعنی خوبه یا بده با اینکه دوای خواب اور که بهش دادن بازم همش ریخت بیرون شما وارد هستید به نوار مغزی از شما بپرسم هفته جدید وقت گرفتم پیش طلیعه زمان با هزار زحمت متخصص متابولیک برم ببینم چی میگه
2706