2733
2734
عنوان

بهترین دکتر بیماریهای مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی)

| مشاهده متن کامل بحث + 210348 بازدید | 153 پست

برا اسپاسم شیرخوارگی بچه ۹ ماههم کجا برم..کدوم دکتر.بچم داره تعادل دستاشو از دست میده‌.کرمانشاهم...یه مدت تشنج کنترل شد اما بازم اومد سراغش هر ماه بستریه تو کرمانشاه....چیکار کنم.گفتن ببرم دکتر محمود محمدی تهران کسی این دکترو میشناسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برادر زادمو برای علائمی که مشکوک به صرع بود بردیم پیش ناصر مهربان تو پاسداران. واقعا عین فامیلیش مهربون و دلسوز بود طوری که برادر زاده ی شیطون من قشنگ رام این دکتره و هرچی می گه گوش میکنه و خداروشکر الان 3 ماهی هست که دیگه تشنج نکرده و حالش بهتره. این صفحه ی اینستاییه که من ازش دارم http://instagram.com/drmehrabann

شبنم جان من پسرم 7 ماهگی تشنج کرد الان 21 ماهشه مشکلی ندارم من دکتر رونق رو توی کرج انتخاب کردم که م ...

دکترحسین شجاع الدینی اردکانی فوق تخصص مغزواعصاب کودکان درکرج چهارراه طالقانی هستند.بیمارستان امام علی کرج وکلینیک مهر درچهارراه طالقانی هم حضور دارند.

2728
سلام من دخترم دوسال و سه ماهشه حرف نمیزنه وسایل خونه روهم نمیشناسه شنواییش مشکل نداره نگرانشم توروخد ...

تشریف بیارید کرج دکترشجاع الدینی اردکانی  رو در اینترنت پیدا کنید از طریق سایت nobat.ir نوبت کلینیک بگیرید.

2740

[QUOTE=39277550]دکتر محمد غفرانی دکتر تنکابنی هر دو شون تو بیمارستان مفید هستن که اصلا رفتن به اونجا رو بهت توصیه ...[/Qسلام.. من اهوازم پ میخوام بچمچو تو این هفته ببرم تهران برا مغزو اعصاب!! بهن بیمارستان مفید رو معرفی کردن!! الان از نظر شما بیمارستان خوبی نیس؟؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام دوستان

دختر من نزدیک به سه سالشه ارتباط چشمی نداره 

می ترسم اوتیسم داشته باشه

به من گفتند اول پیش دکتر روانشناس کودک ببرم ازش تست بگیره

تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک خیلی شنیدم 

ازشون وقت گرفتم دعا کنید اوتیسم نباشه😖

سلام دوستان دختر من نزدیک به سه سالشه ارتباط چشمی نداره  می ترسم اوتیسم داشته باشه به من گفت ...

سلام عزیزم من هم تعریف خانم دکتر ساداتی را شنیدم وقت گرفتم برا یکم مهر دخترم یکم اضطراب داره

2706