2737
2739
عنوان

رفتم سونوگرافی غربالگری آقای دکتر شاکری

| مشاهده متن کامل بحث + 5306 بازدید | 150 پست
الهی خدا نی نیتو سالم و سلامت حفظ کنه😍 منم دوازده هفته و چهارروزم بود رفتم😁 خیالم راحت شدا😂😘😍😍 ...

همچنین عزیز دلم الکی به خودت استرس وارد نکن😚

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم دارو چي خورده بودي چه روزي رفتي سونو منظورم از سيكلت

عزیزم دارو که تو بارداری اصلا نباید بخوری، منم دکتر تو دوازده هفته برام تاریخ سونو رو زد😘

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2728
عزیزم دارو که تو بارداری اصلا نباید بخوری، منم دکتر تو دوازده هفته برام تاریخ سونو رو زد😘

قبل بارداري رو ميگم😂

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!
قبل بارداري رو ميگم😂

😊 هیچی نخوردم، ماه قبلش ای یو ای کردم منفی شد، اون ماه رفتم برای ای وی اف که دیدم باردارم😍 سونو ندادم عزیزم😍

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
سلام شما طبیعی باردار شدی یا با iui؟

سلام عزیزدلم، من طبیعی باردار شدم خداروشکر🙏❤

2738
سلام عزیزدلم، من طبیعی باردار شدم خداروشکر🙏❤

خدا پسر گلتو نگه داره. منم تو سیکل iui هستم برای تعیین جنسیت میخوام برم و مشکل بارداری ندارم. به نظرت میشه؟ اطراف کسایی دیدی با iui باردار بشن و پسر بشه؟

خدا پسر گلتو نگه داره. منم تو سیکل iui هستم برای تعیین جنسیت میخوام برم و مشکل بارداری ندارم. به نظر ...

انشالله سلامت باشی عزیزم😍🙏 اره من خیلی از همکارام با ای یو ای نتیجه گرفتن، ولی برای ای یو ای باید خیلی صبر داشته باشی! کلا ای یو ای دیر جواب میده اونم به خاطر اینه که قرصای تحریک تخمدان بعد چندماه اثرشو میذاره، من دوستام بار هفتم اینا نتیجه گرفتن، در ضمن باید پشتتت سر هم ای یو ای کرد استراحت نداد بینش میدونی چی میگم؟ اگرم خیلی انجام دادی و نشد دیگه تعیین جنسیت نکن چون تو تعیین جنسیت اسپرما نصف میشن،خود ای یو ای در حالت معمولی احتمال پسر شدنش بیشتره چون حوالی تخمک گذاری انجام میشه👍

انشالله سلامت باشی عزیزم😍🙏 اره من خیلی از همکارام با ای یو ای نتیجه گرفتن، ولی برای ای یو ای باید ...

جنسیت نی نی همکارات معلوم نشد، اونا هم برای تعیین رفته بودند یا برای بارداری فقط؟ من دفعه دوم هست. Ivf جنین تشکیل میدند و شما انتخاب میکنی و بقیه از بین میره و از این بابت نمیتونم خودمو راضی کنم که انجامش بدم جدا از دردسر و هزینش😕

جنسیت نی نی همکارات معلوم نشد، اونا هم برای تعیین رفته بودند یا برای بارداری فقط؟ من دفعه دوم هست. I ...

اره عزیزم سه تاشون پسر شده دوتاشون دخمل😍 اینا فقط برای بارداری ای یو ای کردن، اما خیلی صبر داشتن،بیشترشون یه بچه داشتن برای دومی باردار نمیشدن، ای وی اف هم برای تعیین جنسیت جنین رو انتخاب میکنن کلی لزوما بقیه رو از بین نمیبرن، میتونی درخواست کنی فریز بمونن و هزینشم پرداخت کنی❤🙏

اره عزیزم سه تاشون پسر شده دوتاشون دخمل😍 اینا فقط برای بارداری ای یو ای کردن، اما خیلی صبر داشتن،بی ...

مرسی از راهنماییت. تا کی جنین تو فریز بمونن وقتی بارداری صورت گرفت بقیشون به چه کاری میاد! تا چند سال فریز بمونن. چه جالب!!!! منم برای بارداری دومم اقدام میخوام بکنم و ivf مراحل سخت و پیچیده ای داره. انشا... خدا به ما هم بعدی را پسر بده. یعنی دوستاتون تعیین جنسیت نکرده بدون فقط برای بارداری تلاش میکردند؟

مرسی از راهنماییت. تا کی جنین تو فریز بمونن وقتی بارداری صورت گرفت بقیشون به چه کاری میاد! تا چند سا ...

عزیزدلم جنین فریز مشکلی براش پیش نمیاد😂 انشالله که تو خودت باردار میشی یه کاکل پسر نااااز❤😍نه همکارام میگفتن فقط باردار بشیم خسته شدیم☺️ ببین اگه بهش واااااقعا فکر نکنی میشه،حتی دو ثانیه فکر کردن بهش عقب میندازه خواستتو، بسپر به خدا و همه چیرو ول کن🙏😍

عزیزدلم جنین فریز مشکلی براش پیش نمیاد😂 انشالله که تو خودت باردار میشی یه کاکل پسر نااااز❤😍نه همکا ...

میخوام فکر نکنم اما یه دختر ناز دارم و واقعا میخوام پرنسسم بمونه و مثل من داداش داشته باشه. خیلی دوست داریم پسر دار هم بشیم. دعا کن عزیزم مرسی