2737
2739

ششم

فهمیدم مدیر سایت با تاپیک های جنسی و خیانت و غیره و غیره مشکلی ندارن اما با صحبت چندتا نوجوون با هم مشکل دارن

چقدر جالب 

من از دم، شکستم، هر سدی که جلوم بود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بهم بگید هدفتون چیه تاسیس این سایت؟  فقط پول در اوردن؟

هدف برای زنان زایمانه  که اطلاعات رو ببرن بالا اونم که مادر خواهر شوهر ریختن تو سایت دیگه چیکار کنن این همه ادمو لغو کاربری میکنن بازم درست بشو نیستن

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
ششم فهمیدم مدیر سایت با تاپیک های جنسی و خیانت و غیره و غیره مشکلی ندارن اما با صحبت چندتا نوجوون ب ...

منظورت از صحبت کردن چندتا نوجوون تاپیک پسرمتفاوته که وسط تاپیک حرمسرا بازکرده بود؟

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤

هدف سایتو که نمیدونم😃😃😃

خودمم هدفی ندارم از اومدن به اینجا😂😂

همینجوری از سر بی عاری و بیکاری

البته چن بار سوال برام پیش اومد سرچ کردم تاپیکا رو خوندم خیلی به دردم خورد

اینکه هدف سایت چیه باید از مدیراش بپرسید!

ولی هدف کاربرا از اومدن به اینجا اول سرگرم شدنه و بعد از اون هر کسی میتونه هدف خاص خودشو داشته باشه

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
2706