2737
2739
عنوان

چقدر امروز تاپیک ج ن س ی دیدم😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1221 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با شوهرم رفتیم برای آزمایش عقد بعدش کلاس میذارن دیگه از کلاس اومدیم بیرون به شوهرم گفتم چطور بود ...

وای شوهر من بهم گفت چیا گفتن گفتم برو تو خودت میفهمی

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
2731
من با شوهرم رفتیم برای آزمایش عقد بعدش کلاس میذارن دیگه از کلاس اومدیم بیرون به شوهرم گفتم چطور بود ...

وای خدای من توچقدر شجاعی من بودم آب میشدم بعد کلاس فرار میکردم😂😂😂

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
تازه میگفت هرکی بیشتر طول میکشه معتاده😕🤣🤣🤣😂

یه فامیل ماهم معتاده گفتم این خودش همیشه بی خاله رابطه میتونه گفت اتفاقا اینا شادمیشن موادمیکشن خیلی طول میکشه

یه  لحظه همه تون نگاه کنید مرسی  که نگاه کردی😐😐😐😐😐😐😐
2740
موقع تایپ کردن یه علامت فلش هست اونو فشار بگیر میاد

نمیاد که 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣