2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبارکه عزیزممممم😁😁😁😁😁😁یاد خودم افتادم از خوشحالی دستام میلرزید فوری تایپک زدم 😄😄😄😄😄

مبارکه عزیزم منم دیروز وقت پریودم بود نشدم دعا کن پریود نشدم 

از خودتان انسانیت به یادگار بگذارید نه انسان!!!! تولید مثل را هرجانواری میداند.... 👨‍👩‍👧
ایشالا این ماه باردار میشی. حتما به خاطر اینه که تخمک ازاد شده

انشاالله به حق فاطمه زهرا دامن اونایی ک بچه میخوان سبز شه مخصوصا اونایی ک چند ساله نی نی میخوان ولی نمیشع

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
2740
ی سوال از زمان نزدیکی چند روز باید بگزره که بی بی نشون بده؟

بین 7تا14روز،البته نمیشه بهش اعتماد کرد،میزنی منفی میشه حالتو میگیره،درحالی ک شاید حامله باشی پس بهتره صبر کنی تا اومدن پری،ک خیلیییییی سخته

مبارکه عزیزم منم دیروز وقت پریودم بود نشدم دعا کن پریود نشدم 

انشالله نمیشی😀۹ ماه نشی یدفه ۴۰ روز هی بشی 😩

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
ایشالا عزیزم زود بارذار میشی. چه دارویی میخوری؟

فقط پروژسترون دو ماه هم لتروزول خوردم ک جواب نداد امروز ششم سیکلمه،تصمیم گرفتم برم دکتر زنان خوب  امید ب خدا منم نتیجه بگیرم

خدایا من میدونم که تو هوامو داری
مرسی عزیزم اره هنوزم باورم نمیشه😍😍

بعد از چند ماه باردار شدی؟چندم سیکلت رفتی دکتر؟ چندم برم بهتره؟آخه ی دوستی میگفت دوم برم،سونوگرافی داخلی میگیره اخه تو پریودی

خدایا من میدونم که تو هوامو داری
2706